Czołówka z zaparkowanym samochodem. 67-latka spowodowała efekt domina

2019-12-06 9:47 Maciej Lubczyński

67-latka doprowadziła do uszkodzenia trzech poprawnie zaparkowanych aut. Jadąc Renault Scenic, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w stojące Renault Thalia. Sedan pojechał do tyłu uderzając w Golfa, który z kolei uderzył w... kolejnego Golfa.

Wczoraj (5.12) doszło do wypadku, w którym wzięły udział 4 samochody. Aż 3 z nich były zaparkowane, a całemu zamieszaniu winna jest 67-letnia kierująca Renault Scenic. Wszystko wskazuje na to, że kobieta przesadziła z prędkością i straciła panowanie nad pojazdem.

Sprawdź także: Sportowym Mercedesem-AMG palił gumę na lawecie. Ten popis mógł się skończyć dramatycznym wypadkiem - WIDEO

Patrząc na skalę zniszczeń, trudno uwierzyć, że nikomu nic się nie stało. W zaparkowanych autach nie przebywali kierowcy ani pasażerowie, ale obrażeń nie odniosła również 67-latka. Renault Thalia oberwała najmocniej i została zgnieciona zarówno z przodu jak i z tyłu. W zdarzeniu dostało się również Volkswagenom Golfom IV - jeden wpadł na drugiego w wyniku efektu domina, jaki spowodowała 67-letnia kierująca Scenikiem.

Kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa, za swoje zachowanie została ona ukarana mandatem karnym.

Najnowsze