Don Kasjo podróżuje w LUKSUSIE! Zawodnik FAME MMA jeździ nietuzinkową bryką - ZDJĘCIA

Wielkie emocje po gali FAME MMA 8 już opadły, jednak spór Don Kasjo i Marcina Najmana z każdym dniem przybiera na sile. Zamiast skupiać się na konflikcie zawodników, wzięliśmy pod lupę furę Kasjusza Życińskiego. Okazuje się, że król FAME MMA na co dzień podróżuje jak prezes! W ostatnim czasie Kasjo został przyłapany za kierownicą luksusowej limuzyny. Co to za samochód?

Spór Marcina Najmana i Kasjusza Życińskiego po walce na FAME MMA 8 trwa w najlepsze. Mowa oczywiście o walce obydwu zawodników, która niestety nie potrwała zbyt długo. Wszystko za sprawą dyskwalifikacji "El Testosterona", który w walce na pięści pokusił się o obalenie swojego przeciwnika i próbę kopnięcia rywala. Po zakończonym pojedynku zawodnicy federacji ogłosili, że konflikt zostanie rozwiązany na drodze sądowej. O tym, co będzie dalej, zadecyduje już sąd, a my w tym czasie weźmiemy pod lupę luksusowego Mercedesa, którym na co dzień podróżuje niepokonany Don Kasjo. Co to za samochód?

Don Kasjo jeździ luksusowym Mercedesem

Don Kasjo jeździ luksusowym Mercedesem Klasy E
Autor: AKPA/Norbert Nieznanicki Don Kasjo jeździ luksusowym Mercedesem Klasy E

Mercedes-Benz Klasy E

Samochód, którym Don Kasjo podróżuje w wolnym czasie to Mercedes-Benz Klasy E (W213). Jest to model przed kuracją odmładzającą, który zadebiutował w 2016 roku na Salonie Samochodowym w Detroit. Luksusowy sedan z segmentu E mierzy 4923 mm długości i 1852 mm szerokości, co w połączeniu z długim rozstawem osi na poziomie 2939 mm, czyni z niego naprawdę komfortowe i przestronne auto na długie, służbowe wyjazdy.

Zobacz: Maryla Rodowicz wozi się zmysłowym Mercedesem! O takim samochodzie marzą Polacy - ZDJĘCIA

Co więcej, Kasjusz nie musi przejmować się brakiem mocy, ponieważ pod maską jego Mercedesa znajduje się świetnie oceniany i bardzo oszczędny silnik wysokoprężny o pojemności 2-litrów, który generuje moc 195 KM i 400 Nm. Cały moment obrotowy jest przekazywany na tylną oś za pomocą 9-biegowej skrzyni automatycznej (9G-TRONIC), która przy dobrych warunkach pozwala na przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy. Prędkość maksymalna, jaką rozwija ten model wynosi 240 km/h. Stylistycznie ten model ma wiele wspólnego z flagową Klasą S (W222) oraz mniejszą Klasą C (W205). W 2020 r. ten konkretny model doczekał się faceliftingu, w wyniku którego auto podrasowano i przeprojektowano projekt nadwozia.

Don Kasjo podróżuje w LUKSUSIE! Zawodnik FAME MMA jeździ nietuzinkową bryką
Najnowsze