AGRESJA gwiazd TTV! Królowie życia zrobili to na ulicy! SZOKUJĄCE WIDEO

2021-01-27 11:12 CLS

Życie z kamerami i duża popularność to też wielkie ryzyko. Kiedy od świtu do nocy jesteśmy śledzeni przez obiektywy aparatów, agresywne zachowania i wulgarny język nie mogą mieć miejsca. Niestety, nie każdy jest w stanie pohamować swoich emocji. Przykładem braku hamulców wykazali się nowi uczestnicy programu TTV "Królowe życia", którzy na oczach uczestników ruchu napadli na ciężarówkę. Skąd w nich tyle agresji?

Do sieci trafiło nagranie z kamery dostawczego Renault, które poruszało się po ulicach Trójmiasta, głosząc hasła mogące nie spodobać się osobom LGBT (lesbijkom, gejom, osobom biseksualnym i transpłciowym). Baner, który znajdował się na samochodzie wyjątkowo nie przypadł do gustu nowym gwiazdom stacji TTV, które dołączyły do obsady programu "Królowe życia" w 9. sezonie. Mowa oczywiście o Leonie i Damianie, czyli parze homoseksualistów, którzy zastąpili miejsce Gabriela i Rafała.

Zobacz również: Królowie życia NAGO w samochodzie! Taką BRYKĘ mają Leo i Damian - ZDJĘCIA

Emocje wzięły górę

Na załączonym nagraniu widać, że atak na dostawczaka został przeprowadzony z pokładu Volvo XC40, którym celebryci poruszają się na co dzień. W swoim garażu mają także bardzo szybkiego kabrioleta. Samej napaści i aktu wandalizmu dopuścił się Damian. Kiedy samochody zrównały się w korku, król życia przez otwartą szybę zaczął miotać różnymi przedmiotami. Następnie próbował wyskoczyć z auta i wejść w konfrontację z kierowcą busa. Na szczęście w porę opanował swoją złość i nie doszło do rękoczynu.

Zobacz także: Na widok TEGO Conan uronił łzę! Syn królowej życia dostał w prezencie POTĘŻNY wóz - GALERIA

Najnowsze