Ile kosztuje Porsche Małgorzaty Kożuchowskiej? Kwota jak za mieszkanie w stolicy!

2021-12-07 14:53

Małgorzata Kożuchowska została przyłapana w luksusowym Porsche. Aktorka, którą paparazzi zauważyli w centrum Warszawy, wsiadała do SUV-a, którego wartość przyprawia o zawrót głowy. Auto niemieckiej marki jest szybkie i piekielnie drogie. Sprawdziliśmy, ile może kosztować samochód, który widzicie na zdjęciach. Lepiej usiądźcie, zanim doczytacie tę informację do końca!

Wartość tego auta jest większa niż niejednego mieszkania! Porsche Cayenne S Coupé - taka jest pełna nazwa modelu, którym jeździ Małgorzata Kożuchowska. Niemiecki, luksusowy SUV został uchwycony na zdjęciach paparazzi, a my sprawdziliśmy, ile kosztuje taki wóz. Choć nawet bazowy model Cayenne Coupé kosztuje krocie, auto aktorki jest jeszcze droższe. To zasługa dodatkowych opcji wyposażenia, które widzimy na fotografiach.

Porsche Cayenne S Coupé to mocna wersja SUV-a coupe z Zuffenhausen. Auto jest napędzane 3-litrowym silnikiem benzynowym. 6-cylindrowa jednostka generuje 440 KM, a to moc wystarczająca, by przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwało zaledwie 5 sekund. Prędkość maksymalna wynosi 263 km/h. Dopłata do odmiany "S" wynosi 91 000 zł, co winduje cenę do 524 000 zł. To jednak nie koniec - auto Małgorzaty Kożuchowskiej jest jeszcze droższe.

Porsche Małgorzaty Kożuchowskiej

i

Autor: AKPA Porsche Małgorzaty Kożuchowskiej

Porsche Cayenne S Coupé - koszt poszczególnych opcji

Sporej dopłaty wymagają elementy widoczne już na pierwszy rzut oka. Opcjonalne, 21 lub 22-calowe felgi, skórzana, dwukolorowa tapicerka czy lakier z palety metalizowanych - wszystko to przekłada się na niebotyczną kwotę. Wybór widocznych na zdjęciu felg wiąże się z dopłatą 12 085 zł, a lakier metalizowany to wydatek 5410 zł. Skórzana tapicerka w dwóch kolorach Graphite Blue i Crayon kosztuje 19 232 zł. Wyłożenia dodatkowych 6675 zł wymaga również system audio Bose - możemy go poznać bo emblemacie znajdującym się na maskownicy głośnika. To jednak "ekonomiczna opcja", bo gdyby maskownice głośników były wykończone szczotkowanym aluminium, oznaczałoby to system audio Burmester, który kosztuje 29 348 zł ekstra.

Najprawdopodobniej, w Porsche Małgorzaty Kożuchowskiej jest jeszcze kilka opcji, których nie widać gołym okiem. Pewne jest jednak, że tak skonfigurowany samochód kosztuje nie mniej niż 570 000 zł. Taka kwota widoczna jest w cenniku, a na fakturze raczej nie jest wiele niższa. Polityka rabatowa Porsche jest prosta - praktycznie nie istnieje. Choć kwota wydaje się być piekielnie wysoka, taki Cayenne S Coupé zdecydowanie nie należy do najdroższych modeli marki. Modele Cayenne Turbo GT czy Panamera Turbo S E-Hybrid Executive kosztują odpowiednio 987 000 i 999 000 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE