Kampery to łakomy kąsek dla złodziei! Ten przypłynął ze Szwecji i ukradł go Polak

2021-06-21 10:20
Fiat Eura Mobil przypłynął ze Szwecji. Kradzionym kamperem kierował Polak
Autor: Straż Graniczna Fiat Eura Mobil przypłynął ze Szwecji. Kradzionym kamperem kierował Polak

Funkcjonariusze z miejscowej placówki Straży Granicznej w Gdyni przechwycili skradzionego na terytorium Królestwa Szwecji kampera marki Fiat Eura Mobil. Za kierownicą wartego blisko pół miliona, potężnego domu na kołach, siedział 54-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego.

Sytuacja miała miejsce 21 czerwca w Gdyni, kiedy funkcjonariusze z miejskiej placówki Straży Granicznej zaprosili na kontrolę kierowcę ogromnego kampera. Potężny Fiat Eura Mobil zjechał z promu przybyłego ze Szwecji i miał niemieckie tablice rejestracyjne. Po sprawdzeniu danych w bazach teleinformatycznych wyszło na jaw, że pojazd został skradziony na terytorium Królestwa Szwecji. 

Sprawdź: Niby wszyscy trzeźwi a traktor stracił koła, o BMW lepiej nie wspominać

Wpis o jego poszukiwaniu znajdował się także w bazie Interpolu. Sąd Rejonowy w Gdyni, na wniosek prokuratora, zastosował wobec zatrzymanego kierowcy kampera środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze