Gwiazda "Królowych życia" wpadła w tarapaty! PILNIE potrzebowała fachowej pomocy - ZDJĘCIA

2021-03-01 16:32 CLS

Niezależnie od tego, jak drogim autem jeździmy na co dzień, przeciwności losu nas nie ominą. W bolesny sposób przekonała się o tym Sylwia Peretti, która przed kamerami najechała kosmicznie drogim BMW M8 Competition na ogromny gwóźdź! Sportowy samochód gwiazdy "Królowych życia" pilnie potrzebował fachowej pomocy.

Sylwia Peretti ma w swoim garażu kilka naprawdę wyjątkowych samochodów. Na początku tego roku do jej kolekcji dołączył m.in. elektryczny Mercedes-Benz EQC o mocy ponad 400 KM. Poza ekologicznym SUV-em na domowym podjeździe gwiazdy "Królowych życia" parkuje także nieziemsko szybkie BMW M8 Competition w rzadkim wydaniu MH800, po tuningu niemieckiej firmy Manhart. Flagowe coupe niemieckiej marki napędzane przez benzynowe V8 o pojemności 4,4-litra generuje moc 625 KM i 750 Nm. Egzemplarz celebrytki po modyfikacji dysponuje mocą 823 KM i 1050 Nm, co pozwala katapultować się do pierwszej "setki" w 2,6 sekundy. 

Sprawdź: Czym jeździ Sylwia Peretti? Nowa "Królowa życia" ma superfury i kocha palić gumę - ZDJĘCIA

Wpadła w tarapaty

Jedyne w swoim rodzaju BMW Sylwii to bez dwóch zdań jej ulubiony samochód. Świadczy o tym fakt, że to właśnie nim najczęściej wyjeżdża na miasto. Niestety, nawet w samochodzie za ponad 1 mln złotych można mieć wielkiego pecha. Na własnej skórze przekonała się o tym Peretti, kiedy najechała na ogromny gwóźdź. Samochód szybko odnotował spadek ciśnienia i zakomunikował kierowcę o awarii. Gwiazda niezwłocznie udała się do fachowego serwisu, gdzie sytuacja została szybko błyskawicznie opanowana. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze