Luksusowa limuzyna odzyskana w Brzegu Dolnym. Trop zaprowadził kryminalnych na... osiedlowy parking

2020-12-16 9:46
Luksusowa limuzyna odzyskana w Brzegu Dolnym
Autor: Policja Luksusowa limuzyna odzyskana w Brzegu Dolnym

Limuzyna warta blisko 250 tys. złotych została odzyskana przez wrocławskich policjantów. Trop zaprowadził kryminalnych aż do Brzegu Dolnego (woj. dolnośląskie) gdzie na jednym z osiedlowych parkingów ujawnili interesujący ich pojazd. Luksusowe Audi A8 zostało zabezpieczone i przetransportowane na policyjny parking. Teraz policjanci zajmą się dalszymi ustaleniami w sprawie jego kradzieży. Po zakończonych czynnościach wóz wróci do prawowitego właściciela.

Policjanci pionu kryminalnego z Wrocławia, którzy każdego dnia zajmują się zwalczaniem przestępczości samochodowej, operacyjnie ustalili miejsce postoju interesującego ich pojazdu. Mundurowi prowadzili sprawę przywłaszczenia osobowego Audi A8 o wartości blisko 250 tys. złotych. Wstępne ustalenia kryminalnych wskazywały na to, że auto wyjechało do Brzegu Dolnego (woj. dolnośląskie). Zanim jednak zostały podjęte następne kroki, funkcjonariusze musieli zweryfikować tę informację, dlatego pojechali do powiatu wołowskiego, by sprawdzić ustalony adres. 

Zobacz również: Znaleźli TONY wartościowych części! Potężna DZIUPLA rozbita - WIDEO

Poczynione przez kryminalnych ustalenia potwierdziły się. Luksusowe Audi A8 stało dokładnie tam, gdzie przewidywali policjanci. Samochód na niemieckich numerach rejestracyjnych był zaparkowany na terenie jednego z osiedli w Brzegu Dolnym. Mundurowi dokładnie sprawdzili i zabezpieczyli pojazd do dalszych celów procesowych. Teraz funkcjonariusze będą ustalać, kto mógł być odpowiedzialny za jego przywłaszczenie. Po czynnościach odzyskane auto będzie mogło wrócić do właściciela.

WIDEO - takie jest Audi A8

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE