Auto podróżniczki

Martyna Wojciechowska jeździ luksusową terenówką. To Mercedes wart kilkaset tysięcy!

2022-10-03 10:44

Martyna Wojciechowska zawitała ostatnio do studia telewizji śniadaniowej. W centrum Warszawy została przyłapana za kierownicą luksusowego Mercedesa, który towarzyszy jej już od pewnego czasu. Luksusowa terenówka nie jest samochodem dla każdego, ale doskonale pasuje do stylu życia dziennikarki i podróżniczki. Ten wóz poradzi sobie w każdych warunkach!

Martyna Wojciechowska jeździ Mercedesem Klasy G

Jakim samochodem może jeździć podróżniczka, gwiazda telewizji i dziennikarka znana ze swoich przygód na krańcu świata? Na rynku jest kilka pasujących opcji, ale Martyna Wojciechowska wybrała jedną z najbardziej kultowych. W jej garażu parkuje bowiem Mercedes Klasy G. To auto, które przez lata zyskało status prawdziwej legendy! Surowe oblicze, terenowe zdolności i luksusowe wyposażenie przyciąga klientów, dla których cena nie gra roli. "Gelenda" nie należy do tanich aut i, co warte odnotowania, utrzymuje wysoką cenę przez długie lata. Jakim samochodem jeździ Martyna Wojciechowska?

Mercedes-Benz Klasy G, czyli Gelenda

Mercedes-Benz Klasy G to terenówka produkowana od ponad 40 lat. Początkowo z Klasy G legitymującej się niesamowitymi właściwościami przełajowymi korzystało wojsko i służby specjalne, ale z czasem ten wszechstronnie uzdolniony samochód przerodził się w pojazd luksusowy skierowany także do prywatnych odbiorców. O ile pierwsza odsłona auta z wielką gwiazdą na masce nie rozpieszczała wygodami, z biegiem lat dostała świetnie wyposażone i zmieniła się w najbardziej pożądane i niezłomne auto terenowe świata.

Taki jest samochód Martyny Wojciechowskiej

Zielony, matowy Mercedes Martyny Wojciechowskiej to model poprzedniej generacji. (Obecną na rynku Klasę G mieliśmy przyjemność testować parę lat temu) Samochód ten jest wersją po drugim liftingu, który przeprowadzony został w 2012 roku. Świadczą o tym m.in. światła do jazdy dziennej LED, które umieszczono pod głównymi reflektorami, a także lusterka zewnętrzne wyposażone w kierunkowskazy. Nie wiemy, jaki silnik pracuje pod maską auta, ale nie jest to topowa wersja AMG. Podrasowana "Gelenda" różni się kilkoma istotnymi szczegółami. Ile może kosztować Mercedes dziennikarki? Niezależnie od tego, jakie ma wyposażenie i jaka to wersja napędowa, cena nie jest niska. Ze względu na inflację, taki wóz na rynku wtórnym kosztuje mniej więcej tyle, co rok czy dwa lata temu. Ceny podobnych Mercedesów wahają się od 250 000 do 300 000 złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają