Nowy wóz Cristiano Ronaldo pokazuje, jaki gust ma jego dziewczyna. Brabus G V12 900 dołączył do kolekcji piłkarza

2020-02-14 17:42 Maciej Lubczyński
Brabus G V12 900 dołączył do kolekcji aut Christiano Ronaldo
Autor: georginagio - Instagram Brabus G V12 900 dołączył do kolekcji aut Christiano Ronaldo

Do pokaźnej kolekcji aut Cristiano Ronaldo dołączył rzadki i efektowny wóz. Brabus G V12 900 to prezent na 35. urodziny, który podarowała mu jego dziewczyna - Georgina Rodríguez

Brabus G V12 900 to równie drogi co kontrowersyjny wóz. Wygląd Klasy G po tuningu emanuje przepychem i nie pozostawia złudzeń - za jego kierownicą musi siedzieć ktoś, kto ma w garażu pokaźną kolekcję samochodów. Wygląda na to, że partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez sprawiła mu prezent skrojony na miarę.

Sprawdź także: Kuba Wojewódzki pokazał kolejny wóz na Instagramie. Takiego auta się nie spodziewaliście!

Podrasowany Mercedes-Benz Klasy G przeszedł szereg modyfikacji u jednego z największych tunerów aut tej marki. Brabus nie tylko zwiększył moc auta, ale i opakował je w bardzo ostentacyjne szaty. Wygląd to kwestia gustu, ale co kryje się pod maską Gelendy?

Nazwa Brabus G V12 900 zdradza, czego możemy się spodziewać. 900 KM mocy i oszałamiające 1500 Nm momentu obrotowego. 12-cylindrowy silnik został podkręcony tak, by rozpędzać wielką, kanciastą terenówkę do setki w 3,8 sekundy! Wrażenie robi także prędkość maksymalna. Na pierwszy rzut oka, Brabus G nie sprawia wrażenia, jakby mógł pędzić 280 km/h, ale w rubryce "v max" producent podaje właśnie taką wartość.

Cena? Zależna od wybranego wariantu wykończenia. Brabus to jedna z marek, która indywidualnie podchodzi do każdego zakupu, ale wartość takiej Klasy G szacuje się na ponad 2,5 miliona złotych. Nic dziwnego - ten model powstał zaledwie w 10 sztukach! Kwotę niezbędną do nabycia Brabusa uzasadnia luksus, który widać nawet na zdjęciach. Nawet bagażnik może być wykończony pikowaną skórą, a uchwyty w podsufitce pokryto włóknem węglowym.

Zobaczcie, jak prezentuje się Brabus G V12 900:

Najnowsze