Policja ma nowe BMW - im nie uciekniesz

i

Autor: Policja Policja ma nowe BMW - im nie uciekniesz

Nowe maszyny policji

Policja ma nowe BMW - im nie uciekniesz. Pierwsza "setka" w 4 sekundy

2022-08-02 11:25

Kolejne maszyny dołączyły do floty Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. To oznakowane nowymi barwami motocykle marki BMW, którym nie ucieknie żaden pirat. Pierwszą "setkę" niemieckie jednoślady rozwijają w równe 4 sekundy. Co o nich wiemy?

Policja ma nowe BMW - im nie uciekniesz

Komenda Główna Policji pochwaliła się nowymi maszynami, które dołączyły do szeregów Wydziału Ruchu Drogowego. Podobnie jak reszta radiowozów, nowe jednoślady policji zostały oznakowane żółto-zielonymi naklejkami. Nowy standard ma sprawić, że będą lepiej widoczne i szybciej zwrócą kierowcom uwagę, że są pojazdami uprzywilejowanymi. Nowe maszyny w policyjnej flocie to motocykle BMW R 1250 RT, którym nie ucieknie żaden pirat. Pierwsza "setka" pojawia się na cyfrowych licznikach już po 4  sekundach.

SPRAWDŹ - Przejechał autem pół Europy. Prawo jazdy stracił w Polsce

Nowe radiowozy. Policja pokazała je w Targach Kielce

Policja ma nowe BMW. Pierwsza "setka" w 4 sekundy

Nowe jednoślady są napędzane przez 2-cylindrowy silnik typu bokser o pojemności 1,25-litra. Jednostka ShiftCam Boxer rozwija moc 136 KM przy 7750 obr/min i 143 Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6250 obr/min. Przy masie ok. 280 kg pozwala to na przyspieszenie do pierwszej "setki" w 4 sekundy. Prędkość maksymalna tych jednośladów przekracza ponad 200 km/h.

ZOBACZ - Skuterzysta nie spojrzał w lusterko. Zapomniał, ze motocykle są wszędzie

Policja odebrała nowe BMW. To piekielnie szybkie motocykle

i

Autor: Policja Policja odebrała nowe BMW. To piekielnie szybkie motocykle

BMW R 1250 RT - cena, wyposażenie

Turystyczny motocykl BMW R 1250 RT startuje w polskim cenniku od 89 160 zł. Na liście wyposażenia standardowego znajdują się m.in.: LED-owe reflektory, Duży standardowy kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala z wbudowaną nawigacją, przyzwoity system audio, bezprzewodowa ładowarka do smartfonów, aktywny tempomat oraz podgrzewane manetki i siedzenie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany