Przejechała SUV-em po emerytce! Przerażający wypadek staruszki został uchwycony na NAGRANIU

2020-08-06 12:38 Jan Guss-Gasiński
Przejechała SUV-em po emerytce! Przerażający wypadek został uchwycony na NAGRANIU
Autor: VK/ Стерлитамак ДПС Przejechała SUV-em po emerytce! Przerażający wypadek został uchwycony na NAGRANIU

Do przerażającego wypadku z udziałem ponad 2-tonowego SUV-a marki Audi i schorowanej emerytki doszło w połowie lipca br. w Rosji w mieście Sterlitamak. Starsza kobieta potknęła się na schodach i wpadła pod koła potężnego auta. Kierująca autem 27-latka o mały włos nie najechała poszkodowanej na głowę. Chwile grozy zostały uchwycone przez kamerę monitoringu.

Przerażające chwile grozy przeżyła 61-letnia emerytka w mieście Sterlitamak w Baszkirii (Rosja), kiedy schodząc ze schodów potknęła się i wylądowała pod kołami potężnego Audi Q7. Niedługo później silnik zaczął pracować i auto ruszyło w stronę starszej kobiety. Ponieważ kierująca autem 27-latka nie zwracała uwagi na to, co dzieje się dookoła samochodu, nie mogła spodziewać się człowieka pod kołami swojego SUV-a.

Sprawdź: Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zmiażdżyła BMW na autostradzie - WIDEO

Na całe szczęście w ostatniej chwili młoda dziewczyna zorientowała się, że coś jest nie tak. W tym samym momencie w stronę jej auta ruszyło kilku pieszych wymachując rękami. Od tragicznego wypadku brakowało dosłownie kilku centymetrów.

Zobacz: TIR z bananami zakończył jazdę na barierze. Kierowca miał aż 2,5 promila

Na skutek odniesionych obrażeń potrącona kobieta została przetransportowana do szpitala. Służby dalej pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia, jednak teraz, kiedy do sieci trafiło nagranie, możemy mieć pewność, że śledztwo zakończy się dobrze dla obu stron. Starsza pani miała prawo upaść, a młoda dziewczyna - ze względu na gabaryty swojego auta - miała prawo nie zauważyć pieszej pod ogromną maską samochodu. Ostatecznie najważniejsze jest to, że nikomu nic się nie stało.

Najnowsze