FSO Polonez

i

Autor: materiały prasowe FSO Polonez

QUIZ. Ile wiesz o Polonezie? 10/10 tylko dla miłośników polskiej motoryzacji

2022-08-04 9:05

Kultowy, przestarzały, wygodny, kapryśny. Do Poloneza pasuje wiele zróżnicowanych określeń, a historia auta obfituje w mało znane ciekawostki i fakty. Polonez był ostatnim tak popularnym, polskim samochodem osobowym. Ile wiesz na jego temat? Sprawdź swoją wiedzę, ale ostrzegamy - o komplet punktów nie będzie łatwo!

Quiz o Polonezie

Pytanie 1 z 10
Nazwa "Polonez" została wybrana...

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE