Rimac Nevera

i

Autor: materiały prasowe Rimac Nevera

Quiz o samochodach

QUIZ. Znasz się na samochodach? Tylko najlepsi znają te marki aut!

2022-08-18 9:30

Są marki samochodów, które zna każdy, ale są i takie, o których słyszeli tylko najwięksi miłośnicy motoryzacji. Egzotyczne, upadłe, dostępne tylko na nielicznych rynkach, ale i takie, które nigdy nie odniosły wielkiego sukcesu - historia motoryzacji to setki marek, o których dziś nie słyszymy. Jak dobrze je znasz? Sprawdź wiedzę w naszym quizie!

Znasz te marki aut? O wielu z nich mogłeś nawet nigdy nie słyszeć! W tym quizie, miłośnicy motoryzacji mogą sprawdzić swoją wiedzę o autach egzotycznych, rzadkich i niedostępnych w Polsce. O komplet punktów nie będzie łatwo! Jaki wynik uda ci się uzyskać?

Znasz te marki aut?

Pytanie 1 z 10
Rimac to marka supersamochodów...

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE