Skąpa bluzka, duże zabawki i błoto! Sylwia Peretti pokazała co potrafi w terenie - ZDJĘCIA

2021-04-13 11:50 CLS

W życiu Sylwii Peretti motoryzacja odgrywa ogromną rolę. Królowa życia uzależniona od zapachu benzyny i palonej gumy, tym razem postanowiła zaszaleć w terenie. Seksbomba z Krakowa kocha luksus i drogą biżuterię, jednak jak się okazuje, ciężka i brudna robota również nie są jej obce.

Sylwia Peretti to kobieta wielu pasji i talentów. Gwiazda programu TTV "Królowe życia" przeżywa każdy dzień, jakby był jej ostatnim. Seksbomba z Krakowa, jak większość celebrytek uwielbia drogą biżuterię i zmysłowe kreacje, jednak jeśli chodzi o motoryzację, Sylwia jest nie do podrobienia.

Sprawdź: Czym jeździ Sylwia Peretti? Nowa "Królowa życia" ma superfury i kocha palić gumę - ZDJĘCIA

Peretti miała już w swojej karierze mnóstwo sportowych wozów, nad którymi bez większego trudu potrafiła zapanować. Obecnie w jej garażu parkuje bardzo rzadkie i piekielnie mocne BMW M8 Competiton po tuningu Manhart i elektryczny SUV Mercedesa.  Wcześniej na jej podjeździe stały takie bestie jak Mercedes-AMG C 63 S, Audi R8 V10 Plus czy Ford Mustang GT. Mówiąc w skrócie, nie ma wozu, którego by się bała.

Nie boi się ubrudzić

Sylwia, zupełnie jak małe dziecko, lubi potaplać się w błocie. Najlepiej świadczy o tym jej ostatnia wycieczka po świętokrzyskich szlakach. Gwiazda w towarzystwie niezłomnych maszyn wybrała się na wycieczkę po nieodkrytych terenach. Jak to w offroadzie bywa, czasem nawet najlepsi potrzebują pomocy. Peretti bez zawahania wskoczyła w kałużę błota i pchnęła potężnego Nissana. Kierowca Patrola w podziękowaniu upaćkał ją błotem od stóp do samej głowy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze