Tak reklamują swój projekt gwiazdy Gogglebox. Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski w towarzystwie drogich maszyn

2021-05-13 9:32 xDrive
Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus reklamują swój nowy projekt
Autor: Instagram @strongekipa Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus reklamują swój nowy projekt

Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski to lubiani uczestnicy programu Gogglebox. Telewizyjny hit dał im rozpoznawalność, a Ci dali się poznać jako miłośnicy drogich i mocnych maszyn. Szybki motocykl i samochód pojawiły się również w zwiastunie nowego projektu Abusa i Radzikowskiego. Jakie pojazdy możemy zobaczyć w zapowiedzi?

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" przyciągnął wielu telewidzów, którzy oglądają uczestników... oglądających telewizję. Hit produkowany na zlecenie telewizji TTV dał rozpoznawalność między innymi Krzysztofowi Radzikowskiemu i Dominikowi Abusowi, którzy połączyli siły i niebawem startują z nowym projektem. Kanał na YouTube, który będą współtworzyć ze strongmanem, Konradem Karwatem reklamują w towarzystwie bajecznych maszyn!

SprawdźDominik Abus miał super bryki! Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała fotki z młodości - GALERIA

W zwiastunie kanału "Strong Ekipa" pojawili się wyżej wymienieni panowie, a towarzyszą im Chevrolet Corvette C7 i BMW S1000 RR. Ta druga maszyna to rzecz jasna sportowy motocykl, którego oszałamiające osiągi pozwalają rywalizować z najszybszymi supersamochodami świata. Corvette nie trzeba chyba przedstawiać. Kultowy muscle car od lat 50. jest przedmiotem pożądania miłośników motoryzacji na całym świecie. Widoczna na zdjęciu generacja C7 to przedostatni model - nowa C8 ma już silnik umieszczony centralnie i znacząco różni się od swoich poprzedników.

Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski już dawno dali się poznać jako miłośnicy motoryzacji. Ten pierwszy już kilkanaście lat temu jeździł Audi TT, a drugi do niedawna był właścicielem Audi A8. Choć prawdopodobnie nowy projekt nie będzie związany z samochodami ani motocyklami, w filmowym zwiastunie udostępnionym na Instagramie i YouTube to właśnie szybkie i drogie maszyny grają ważne role. Zobaczcie, jak to wygląda: 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze