Tuż po rozwodzie Katarzyna Figura wsiadła do luksusowego SUV-a. Czuć pieniądz!

2021-09-24 17:07

Po ciężkiej i blisko 10-letniej batalii, 24 września br. Katarzyna Figura rozstała się ze swoim mężem w sądzie. Po zakończonej rozprawie aktorka ze łzami w oczach ruszyła na parking, z którego dojechała luksusowym SUV-em. W tej brytyjskiej maszynie czuć pieniądz!

Po latach walki i wielu rozprawach Katarzyna Figura i Kai Shoenhals zakończyli swój związek małżeński w sądzie. Sprawa toczyła się od 2012 roku, kiedy aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że przez wiele lat była ofiarą przemocy. Sprawę udałoby się rozwiązać szybciej, gdyby nie pandemia koronawirusa, przez którą rozprawy były ciągle przekładane. Wreszcie 24 września br. udało się - zapadł wyrok! Po kilkunastu minutach spędzonych na sali rozpraw, Figura wyszła ze łzami w oczach. Następnie udała się na parking, z którego dojechała luksusowym SUV-em. Co to za auto?    

Katarzyna Figura
Autor: Marek Kudelski/Super Express

Po szczęśliwie zakończonej rozprawie aktorka wsiadła do brytyjskiego SUV-a, który charakteryzuje się wysokim komfortem i nieprzeciętną jakością wykończenia wnętrza. Auto, o którym mowa, to Jaguar E-Pace w wersji D180 AWD przed liftingiem. Oznaczenie na klapie sugeruje, że pod maską pracuje 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 180 KM i 430 Nm.  Moment obrotowy jest w tym wydaniu przenoszony na wszystkie koła za pośrednictwem 9-biegowej skrzyni automatycznej. W efekcie sprint od 0 do 100 km/h zajmuje ok. 9 sekund, a prędkość maksymalna wynosi 205 km/h.

Kiedy auto zadebiutowało na rynku w 2017 roku, jego ceny startowały w salonach do 150 tys. złotych. Dziś bazowy wariant (P160) odświeżonego Jaguara E-Pace z benzynową jednostką o pojemności 1,5-litra, którą wspiera system miękkiej hybrydy, startuje w polskim cenniku od 214 tys. złotych. W tej wersji 160 KM trafia wyłącznie na przednią oś za pomocą automatycznej przekładni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE