Tym jeździ Damian Nagana. Gwiazdor Gogglebox ma ciekawe auto

2021-04-20 17:11 xDrive
Takim autem jeździ Damian Nagana z Gogglebox
Autor: Damian Nagana - Instagram Takim autem jeździ Damian Nagana z Gogglebox

Program "Gogglebox" to prawdziwy telewizyjny hit, a jego uczestnicy nie mogą narzekać na brak popularności. Tym razem sprawdziliśmy, jakim autem jeździ Damian Nagana. Gwiazdor rozrywkowego reality show ma w garażu ciekawy samochód, którego nie kupimy już w salonach. Szwedzki kompakt to model, który ma wiele wspólnego z Fordem.

Program Gogglebox przyciąga przed telewizory rzeszę widzów, a uczestnicy programu szybko stają się popularni. Ich media społecznościowe są obserwowane przez tysiące telewidzów, których uwadze nie umknie żaden szczegół przedstawiony na instagramowych zdjęciach czy facebookowych wpisach. Dzięki społecznościowej aktywności Damiana Nagany wiemy czym jeździ uczestnik programu.

SprawdźTo była miłość od pierwszego spojrzenia! Maciej Musiał opowiedział historię swojej bryki - WIDEO

Damian Nagana w swoim garażu ma Volvo C30. Ten nietypowy kompakt nie jest już produkowany, ale swego czasu był całkiem popularnym wyborem, a zarazem najtańszym Volvo w ofercie. Volvo C30 to samochód, który dzieli podzespoły i rozwiązania z popularnymi modelami V40 i S40, a to oznacza również pokrewieństwo z Fordem Focusem. Właśnie z tego powodu niektórzy nazywają C30 "bogatym krewnym" kompaktowego Forda.

Szwedzki hatchback oferuje ponadprzeciętny komfort jazdy, a jego najbardziej charakterystyczną cechą jest niewielka, szklana klapa bagażnika. Stylistyka C30 sprawiła, że auto wyjątkowo podobało się paniom, ale niezależnie od tego kto siedział za kierownicą i jaki miał styl jazdy, trudno było nie docenić dobrego prowadzenia, ponadprzeciętnego komfortu i wyciszenia. Volvo C30 miało również całą paletę udanych silników pod maską.

Ten samochód był oferowany w salonach od 2006 do 2012 roku i w czasie produkcji zaliczył jeden, dość obszerny lifting. Udany model dziś jest dość przystępny cenowo, choć wersja po modernizacji, którą jeździ Damian Nagana wciąż trzyma ceny powyżej 35 000 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze