Wjechał w drzewo pod wpływem narkotyków. Usłyszał ciężkie zarzuty

2022-01-27 14:53
Wjechał w drzewo pod wpływem narkotyków
Autor: Policja Wjechał w drzewo pod wpływem narkotyków

Sprawcę zdarzenia drogowego w Szczepankowie, który osobowym Peugeotem z impetem wjechał w przydrożne drzewo, zatrzymali 22 stycznia policjanci z Obrzycka. Pierwsze ustalenia wskazywały na to, że do kolizji doprowadziła nadmierna prędkość. Podczas kontroli okazało się jednak, że młody kierowca znajdował się pod silnym wpływem narkotyków.

W sobotę 22 stycznia mundurowi z KPP w Obrzycku interweniowali ws. poważnego zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że rozpędzona osobówka marki Peugeot z impetem wjechała w przydrożne drzewo. Na miejscu mundurowi zastali kompletnie roztrzaskane kombi i 21-letniego kierowcę, który jak stwierdził, nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Badanie alkomatem wykazało, że nie był pod wpływem alkoholu, jednak funkcjonariusze mieli podrzenia, że coś innego jest na rzeczy. W celu zweryfikowania, czy mężczyzna nie znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych wykonano na miejscu badanie krwi.

Jego nieszczęśliwy dzień

Chwilę później podczas przeszukania mundurowi znaleźli przy sprawcy kolizji marihuanę, a niedługo potem w jego mieszkaniu ujawnili również więcej nielegalnego suszu oraz metamfetaminę. Młodzieniec został zatrzymany i usłyszał dwa zarzuty posiadania narkotyków. Po otrzymaniu wyników badań zostanie również przesłuchany i usłyszy zarzuty za spowodowane zdarzenia drogowego pod wpływem narkotyków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE