Taką BESTIĄ Wojtek Gola przyjechał na galę FAME MMA. To piekielnie drogi muscle car! - WIDEO

2021-03-06 14:39 xDrive
Taką Corvette Wojtek Gola przyjechał na galę Fame MMA
Autor: Kamil Kacperczyk/SE Taką Corvette Wojtek Gola przyjechał na galę Fame MMA

W sobotę 6 marca w Łodzi odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA, a na miejsce przyjechali uczestnicy, dziennikarze i organizatorzy. Wśród nich, Wojtek Gola, który podjechał na parking piekielnie drogą bestią. Ten amerykański potwór hałasuje jak opętany, odwraca spojrzenia i jest bardzo szybki. O jakim samochodzie mowa?

Wojtek Gola, właściciel Fame MMA uwielbia amerykańskie fury. Jakiś czas temu jeździł Fordem Mustangiem GT, a teraz porusza się ostrzejszym, droższym i mocniejszym wozem zza oceanu. Podjechał nim na parking w Łodzi, gdzie 6 marca odbędzie się dziewiąta gala Fame MMA.

Sprawdź: Don Kasjo podróżuje w LUKSUSIE! Zawodnik FAME MMA jeździ nietuzinkową bryką - ZDJĘCIA

Przyłapaliśmy jego wóz, dzięki czemu możecie zobaczyć go na wideo. To Chevrolet Corvette C7 Grand Sport z 6.2-litrowym V8 pod maską. Bezkompromisowa wersja jest szersza i twardsza od odmiany Stingray i była najszybszą Corvette C7 jaką można było kupić w salonie. Wojtek Gola odpicował swój wóz w lutym - auto otrzymało srebrną folię imitującą chrom.

Widlasta ósemka pod maską Corvette Wojtka Goli generuje 466 KM i 630 Nm, co w połączeniu z 8-biegowym automatem pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,1 sekundy. Prędkość maksymalna to prawie 300 km/h. Odmiana Grand Sport jest poszerzona o kilka centymetrów i jeździ na szerszych oponach (335/25/R20). Dach auta można również schować, by cieszyć się jazdą pod gołym niebem.

PIEKIELNIE DROGIE auto WOJTKA GOLI z FAME MMA na parkingu w Łodzi
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze