Spowodowała wypadek na bombie

i

Autor: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj Spowodowała wypadek na bombie

Zniszczyła na bombie trzy samochody. Miała we krwi 5 promili

2022-01-12 11:54

Do kuriozalnego wypadku doszło 10 stycznia w miejscowości Kostolná pri Dunai w Bratysławie. Według ustaleń słowackiej policji kierująca osobową Skodą miała na łuku drogi stracić panowanie nad pojazdem i zderzyć się z dwiema osobówkami. Okazało się jednak, że nie warunki drogowe były przyczyną zdarzenia. Kobieta miała w organizmie aż 5 promili alkoholu.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek 10 stycznia na drodze z Kostolná pri Dunaji w stronę Hrubá Borša. Ze zgłoszenia wynikało, że kierująca osobową Skodą straciła kontrolę nad autem w następstwie czego doprowadziła do kolizji z dwiema innymi osobówkami. Gdy na miejscu pojawiły się służby, prawda wyszła na jaw. Okazało się, że nie słabe warunki pogodowe były przyczyną tego zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że odpowiedzialna za całe zamieszanie 35-latka miała we krwi 5 promili alkoholu. Wysokość szkód, które spowodowała przez swoją głupotę, szacuje się na 12 tys. euro. Zatrzymana straciła prawo jazdy, teraz odpowie przez sądem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE