Link 4 19.08

i

Autor: materiay

Bezpieczna jazda

Jak to działa? Kasa Wraca do kierowcy za bezpieczną jazdę – promocja w LINK4!

2022-08-18 15:24

Bezpieczna jazda jest miarą naszej odpowiedzialności za zdrowie i życie własne i innych. Niby oczywiste, a jednak w praktyce nie zawsze wystarcza, by przekonać kierowców do zdjęcia nogi z gazu. Stąd ostatnie zmiany w przepisach, zaostrzające dość drastycznie kary za wykroczenia drogowe. Poza wysokimi mandatami jest też inny sposób, by zachęcić kierowców do przepisowej jazdy. To się po prostu opłaca – przekonuje LINK4 i proponuje zwrot części pieniędzy wydanych na ubezpieczenie OC lub OC/AC w nagrodę za bezpieczną jazdę. Nawet do 30% składki wraca do kieszeni kierowcy.

Kasa Wraca, ale jak?

Promocja LINK4 Kasa Wraca adresowana jest do wszystkich kierowców, którzy chcą podjąć wyzwanie bezpiecznego podróżowania.

LINK4 jest w Polsce pionierem takiego rozwiązania. Po raz pierwszy dzięki bezpiecznej jeździe możemy zaoszczędzić konkretne pieniądze. Zasady są proste:     ubezpieczyciel wypłaci nam premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy. Wystarczy w trakcie jazdy uruchomić na telefonie bezpłatną nawigację samochodową NaviExpert z modułem LINK4 Kasa Wraca, jeździć płynnie i trzymać się ograniczeń prędkości, a pieniądze same wracają do kieszeni kierowcy. Roczna premia może wynieść nawet 30% wartości zapłaconej składki na ubezpieczenie. Do tej pory łącznie wypłacono już kierowcom prawie 3,5 miliona złotych!

Co zyskujemy?

Korzystając z tej promocji, kierowca zyskuje zarówno oszczędności, jak i wygodę! LINK4 oferuje swoim klientom darmową nawigację renomowanej firmy NaviExpert (o wartości 99 zł), która precyzyjnie doprowadzi nas do celu. To niezastąpione wsparcie podczas podróży pozwalające ominąć korki i z wyprzedzeniem informujące o niebezpiecznych miejscach na drodze. Zawiera ona aktualizowane na bieżąco mapy całej Polski, a dodatkowo, jeśli jedziemy zgodnie z przepisami, możemy tylko zarobić, bo każdy bezpiecznie przejechany kilometr procentuje. Na koncie klienta zbierają się złotówki, które ubezpieczyciel zwraca mu jednorazowo po upływie rocznego okresu rozliczenia.

A co, gdy naruszymy przepisy drogowe?

LINK4 nie przekazuje takich informacji ani policji, ani innym firmom ubezpieczeniowym. Jeśli klientom zdarzy się naruszyć przepisy drogowe, nie zapłacą też wyższej składki ubezpieczeniowej - po prostu nie otrzymają nagrody. Program premiuje bezpiecznych kierowców, natomiast nie karze tych, którzy preferują bardziej dynamiczny styl prowadzenia samochodu.   

Jakie kryteria służą do oceny stylu jazdy kierowcy?

Oceniając styl jazdy kierowcy, aplikacja bierze pod uwagę kilka czynników: przekroczenia prędkości (liczbę przekroczeń na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym), liczbę gwałtownych przyspieszeń i hamowań, także ich siłę, czas trwania i częstotliwość oraz średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy.

Gdzie i jak można kupić ubezpieczenie z promocją Kasa Wraca?

Ubezpieczenie komunikacyjne LINK4 wsparte nowoczesnymi rozwiązaniami telematycznymi jest dostępne u agentów ubezpieczeniowych, przez telefon (22) 444 44 44 oraz poprzez stronę link4.pl/naviexpert.

Wystarczy wykupić w LINK4 polisę OC albo pakiet OC/AC i potwierdzić swój udział w promocji (podczas rozmowy z konsultantem, agentem lub w formularzu www), a następnie zainstalować w swoim telefonie otrzymaną za darmo nawigację NaviExpert. Od tego momentu wystarczy, że wsiadając do auta, będziemy włączać aplikację. W każdym miesiącu trwania polisy należy przejechać z włączoną aplikacją min. 200 km. W tej sumie musi się znaleźć co najmniej 5 dni, w których przejedziemy min. 10 km. Każdy spośród analizowanych w ciągu roku 11 miesięcy jest przez ubezpieczyciela rozliczany oddzielnie, a zwrot składki (czyli suma miesięcznych premii) zostanie wypłacona po zakończeniu polisy.    

Artykuł powstał przy współpracy z Grupą PZU.