Zamknięte ulice w dzień 11 listopada. Yanosik ułatwi jazdę po dużych miastach w Święto Niepodległości

2019-11-10 13:56 Yanosik
aplikacja Yanosik
Autor: Yanosik aplikacja Yanosik

Z okazji Święta Niepodległości w wielu miastach odbywają się biegi, marsze czy też inne wydarzenia związane z 11 listopada. Dla kierowców może to oznaczać spore utrudnienia. Aby ułatwić im życie, twórcy aplikacji Yanosik wprowadzili aktualizację nawigacji. Zmiany dotyczą tymczasowej reorganizacji ruchu w największych miastach w Polsce.

– Podczas Święta Niepodległości kierowcy mogą liczyć na aplikację Yanosik. Jak co roku wprowadziliśmy zmiany, które uwzględniają reorganizację ruchu ze względu na liczne wydarzenia w polskich miastach – komentuje Magda Zglińska, Yanosik. – Uwzględniliśmy tymczasowe zamknięcie ulic, zmiany kierunku jazdy czy ruchu jednokierunkowego i prowadzimy możliwie najkrótszymi objazdami, wraz z ominięciem korków. 

Te miasta zostały objęte aktualizacją:

Poznań (4. Bieg Niepodległości, Imieniny ulicy Św. Marcin)
Warszawa (31. Bieg Niepodległości, Marsz Niepodległości)
Kraków (Krakowski Bieg Niepodległości)
Wrocław (1. Wrocławski Bieg Niepodległości)
Gdynia (Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim)
Rzeszów (7. PKO Bieg Niepodległości)
Białystok (Biegnę dla Niepodległej)
Szczecin (Obchody Narodowego Święta Niepodległości, przemarsz zorganizowany przez Porozumienie Środowisk Patriotycznych)

Zaktualizowana nawigacja będzie dostępna dla użytkowników w momencie wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w konkretnych miastach. Aktualizacja obejmuje smartfony w systemie operacyjnym Android oraz iOS.