Groźny wypadek w Wieluniu. Na Sieradzkiej potrącono mężczyznę

2022-01-28 12:04
Wypadek w Wieluniu. Na Sieradzkiej potrącono mężczyznę
Autor: Policja /KWP Łódź

Dziś (28.01.2022) na ul. Sieradzkiej w Wieluniu doszło do potrącenia pieszego. Kiedy 42-latek przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych uderzył w niego hyundai.

Wypadek na ul. Sieradzkiej w Wieluniu (28.01) miał miejsce o godzinie 7.25. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 59-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, kierujący hyundaiem potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 42-latka. "Pieszy z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierowca, jak i pieszy byli trzeźwi" - informuje st.asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej komendy. Obecnie szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają wieluńscy śledczy.

ZOBACZ TEŻ: Zelów. Prowadził z prawie 4 promilami. Nagle zjechał na czołówkę z mitsubishi [FOTO]

Skrajnie niebezpieczne wyprzedzanie kierowcy tira

Przypomnijmy, do innego, niestety tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem pieszego doszło kilka dni temu pod Kutnem (woj. łódzkie). Na drodze krajowej nr 60, w okolicach miejscowości Wierzbie, TIR potrącił młodego mężczyznę, który nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń, 29-latek, zmarł na miejscu.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE