Piotrków Trybunalski. Policja zatrzymała PIROMANA! Był na tyle cwany, że w trakcie ucieczki... PRZEBRAŁ SIĘ!

2021-04-13 18:20 Emilia Białecka
Piotrków Trybunalski. Policja zatrzymała PIROMANA! Był na tyle cwany, że w trakcie ucieczki... PRZEBRAŁ SIĘ
Autor: Policja /BE

Do 5 lat za kratkami grozi 27-latkowi, który na terenie Piotrkowa Trybunalskiego podłożył ogień w kilku śmietnikach. Kiedy jeden z patroli ruszył za nim w pościg, ten w międzyczasie... przebrał się, by zmylić funkcjonariuszy. To mu się jednak nie udało i w końcu trafił w ręce stróżów prawa. Wartość strat, które spowodował oszacowana została na około 16 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w nocy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Dyżurny policjant został powiadomiony o podpaleniu trzech wiat śmietnikowych na jednym z osiedli. Do akcji wyruszyły trzy zespoły. Jak opisuje policja, w pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli, że pali się kolejna wiata śmietnikowa, a niebawem jeden z patroli zauważył mężczyznę w czarnej kurtce, z dużym plecakiem i słuchawkami na uszach, który na widok mundurowych zaczął uciekać.

Spłonął zabytkowy spichlerz w Lubieszewie

- Policjanci do wszystkich patroli przekazali rysopis uciekiniera oraz kierunek, w jakim pobiegł. Po chwili wywiadowcy, na jednym z boisk, zauważyli jak mężczyzna zdejmuje słuchawki oraz kurtkę i chowa do plecaka. Pod kurtką miał jasną bluzę. Odwrócił też spodnie na drugą stronę, która miała o wiele jaśniejszy kolor. Po tym przebraniu 27-latek nie odpowiadał wcześniej podanemu rysopisowi. Policjanci nie dali się jednak zwieść - opisuje policja.

Piotrków Trybunalski. Policja zatrzymała PIROMANA! Był na tyle cwany, że w trakcie ucieczki... PRZEBRAŁ SIĘ
Autor: Policja /KWP Łódź

Mężczyzna próbował jeszcze uciekać, ale na próżno. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia czterech wiat śmietnikowych. Wartość strat, które spowodował oszacowana została na około 16 tysięcy złotych. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny. Za swoje działania wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat za kratkami.

Piotrków Trybunalski. Policja zatrzymała PIROMANA! Był na tyle cwany, że w trakcie ucieczki... PRZEBRAŁ SIĘ
Autor: Policja /KWP Łódź
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE