SZOK! 42-latek WYLAŁ SZAMBO DO LASU. Fekalia będzie musiał... POSPRZĄTAĆ

2021-03-18 14:50 Emilia Białecka
SZOK! 42-latek WYLAŁ SZAMBO DO LASU. Fekalia będzie musiał... POSPRZĄTAĆ
Autor: Policja /KWP Łódź

Zamiast zutylizować, wylał szambo ze zbiornika prosto do lasu. Fekalia rozlały się po leśnym dukcie. Gorzkowickim policjantom udało się ustalić właściciela nieczystości. Okazał się nim 42-letni mężczyzna, którego nie ominie sprzątanie fekaliów. Będzie również musiał zapłacić mandat.

16 marca 2021 gorzkowiccy policjanci otrzymali informację o wylanych nieczystościach w lesie w gminie Rozprza (powiat piotrkowski). Zajęli się sprawą i natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. - Funkcjonariusze na podstawie zebranych na miejscu śladów szybko ustalili dane mężczyzny. Jak się okazało 42-latek opróżniał szambo na jednej z posesji. Następnie jadąc duktem leśnym wylał zawartość zbiornika - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Na mężczyznę został nałożony obowiązek posprzątania nieczystości oraz zostanie ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Rozlewał po stacji benzynowej paliwo z dystrybutorów. Było o krok od tragedii. Przyjazd policji nie pomógł.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE