18-latek z Bydgoszczy zobaczył policję i zaczął się nerwowo zachowywać. Co się stało?

2020-05-26 14:04 EIB
Policja w Bydgoszczy zatrzymała 18-latka, który miał przy sobie marihuanę
Autor: Pixabay 18-latek zatrzymany przez patrol z bydgoskiego Błonia

Pudełko z 23 woreczkami strunowymi marihuany miał przy sobie 18-latek zatrzymany przez patrol z bydgoskiego Błonia. To, że mężczyzna ma coś na sumieniu, zdradziło jego zachowanie na widok policjantów. Teraz odpowie przed sądem za posiadanie zabronionych substancji.

W poniedziałek (25.05.2020) około godz. 16:20 policjanci z komisariatu na bydgoskim Błoniu patrolowali rejon ul. Muszlowej i Sieciowej, gdy zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się na ich widok mężczyznę. Postanowili sprawdzić powód takiej reakcji i go wylegitymowali.

ZOBACZ TAKŻE: Akcja policji z bydgoskiego Śródmieścia! Co tam się wydarzyło?! Zatrzymano 57-letnią kobietę

Podczas czynności okazało się, że 18-latek ma przy sobie narkotyki. W opakowaniu po telefonie komórkowym mundurowi ujawnili 23 woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz wagę jubilerską. Przedmioty te zostały zabezpieczone. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. „Właściciel” zabronionych substancji trafił do policyjnej izby zatrzymań, by dzisiaj (26.05.2020) usłyszeć zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki trzymał w kuchni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.