kolejny wypadek

18-letni kierowca huknął w ciągnik z rozrzutnikiem! Ranny trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

2023-11-30 7:33

O krok od tragedii! Na drodze relacji Jaroszewo-Brzyskorzystewko (starodroże DK 5) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem. - Kierowca toyoty trafił do szpitala - przekazała policja.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (27 listopada) kilkanaście minut po godz. 16.00 na drodze relacji Jaroszewo-Brzyskorzystewko.

- Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce, zastali poważnie uszkodzony samochód marki Toyota oraz ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem. W toku podjętych czynności ustalili wstępnie, że 18-letni mieszkaniec gminy Żnin jadąc od strony Bydgoszczy w kierunku Gniezna pojazdem marki Toyota, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na tył ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem, który poruszał się w tym samym kierunku. Kierowca osobówki został przewieziony do szpitala. Na szczęście 18-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jednak cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie - wyjaśnia kom. Wioleta Burzych z KPP w Żninie.

Kierujący byli trzeźwi i posiadali wymagane przepisami uprawnienia do kierowania. Sprawę wyjaśnia zespół ds. wykroczeń.

Wypadek autobusu MZA na Al. Wilanowskiej
Nasi Partnerzy polecają