19-letni Michał spadł z komina w Grudziądzu i roztrzaskał się o ziemię

i

Autor: Łukasz Piekarski; reprodukcja Piotr Lampkowski / Super Express

Zabiła go pasja

19-letni Michał spadł z komina i roztrzaskał się o ziemię! Sąsiedzi są zdruzgotani. Mówią o zdjęciu

2023-06-20 12:58

Ta tragedia poruszyła mieszkańców całego woj. kujawsko-pomorskiego. Michał miał przed sobą całe życie. Wszystkie jego plany legły w gruzach na skutek jednej złej decyzji chłopaka. Pod osłoną nocy, 19-latek wspiął się na komin starych browarów przy ul. Sikorskiego w Grudziądzu. Z niewiadomych do tej pory przyczyn, młody mężczyzna nagle spadł z wysokości ok. 30 metrów na ziemię. Niestety nic się nie dało zrobić...

Michała zabiła niebezpieczna pasja. Zginął na oczach kolegów

Do dramatu doszło w sobotę (17 czerwca) w nocy. Michał razem ze swoimi kolegami był na teren starych browarów przy w Grudziądzu. Wszyscy pasjonowali się eksploracją opuszczonych fabryk i budynków. 19-latek postanowił wejść na komin mierzący 30 metrów wysokości.  Gdy już był na samym szczycie, nagle spadł.

- Przyjęliśmy informację o zdarzeniu na terenie browarów przy ul. Sikorskiego. Koledzy mężczyzny natychmiast wezwali służby, jednak reanimacja nie przyniosła efektu i obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon - mówi "Super Expressowi" rzecznik KMP w Grudziądzu,  mł. asp. Łukasz Kowalczyk.

Zobacz: Grudziądz: Nie żyje 19-latek, który spadł z komina na terenie browaru

Jak udało się nam ustalić, 19-latek miał obrażenia wewnętrzne, obrażenia głowy oraz poważne złamania kończyn. - Słyszałam, że wszedł na komin, żeby zrobić zdjęcie. Zakręciło mu się w głowie i padł na ziemię. Potworna tragedia dla całej rodziny. Lada dzień ma się odbyć jego pogrzeb - mówi nam sąsiadka chłopaka. - Takie nieszczęście. Przecież on był taki młody - wtrąca sąsiad.

Wątek zdjęcia bada także policja. - Bierzemy wszystkie scenariusze pod uwagę. Obecne trwa śledztwo w tej sprawie - dodał rzecznik.

Pogrzeb Michała obędzie się w środę, 21 czerwca w kościele pod Grudziądzem. - Nie wyobrażam sobie cierpienia bliskich chłopaka. Dopiero zaczynał dorosłe życie - mówi nam sąsiadka.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Nastolatka spadła z mostu Poniatowskiego w Warszawie. W akcji śmigłowiec LPR i łódź ratunkowa