Ogromny smutek

21-letni Karol już nie wróci do domu. Wzruszające pożegnanie siostry. "Żyłeś i odszedłeś na swoich zasadach"

2023-01-13 10:59

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami całego regionu. 21-letni Karol wyszedł z domu 10 stycznia i długo nie wracał. Zaniepokojona rodzina rozpoczęła jego poszukiwania. W działania zaangażowano również służby, które przeczesywały teren. Niestety, po kilkudziesięciu godzinach znaleziono ciało młodego mężczyzny. - Miał przed sobą całe życie. Niewyobrażalna tragedia - pisze jedna z internautek. Do tych przykrych informacji odniosła się także siostra 21-latka. Jej wpis rozdziera serce...

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 21-latka. Ratownicy znaleźli ciało Karola

W środę, 11 stycznia policja w Szubinie przekazała, że prowadzi poszukiwania 21-letniego Karola. Mężczyzna po raz ostatni był widziany we wtorek (10 stycznia) po godzinie 12:00 w swoim rodzinnym domu. Potem Karol zniknął bez śladu.

Po kilkunastu godzinach intensywnego przeczesywania terenu, policja i służby z regionu zakończyły poszukiwania. Niestety znaleziono ciało 21-latka. - Zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań osoby zaginionej w okolicach miejscowości Szubin. Osoba poszukiwana została odnaleziona na wyznaczonych sektorach - wyjaśnia GRS OP BIZON Solec Kujawski. 

Zaginiony Karol nie żyje. Siostra żegna 21-latka

W poszukiwania Karola zaangażowały się nie tylko służby z regionu, ale i także internauci, którzy udostępniali informację. Każdy miał nadzieję, że 21-latek zaraz się odnajdzie.Szkoda chłopaka. Cały czas myślałam, że znajdą go żywego. Najszczersze kondolencje dla rodziców i rodziny - pisze w komentarzu jeden z naszych czytelników. Głos w sprawie zabrała także siostra Karola, która od samego początku informowała o postępie poszukiwań. Później także potwierdziła te najgorsze doniesienia...

- Żyłeś i odszedłeś na swoich zasadach ??? Żegnaj Braciszku - napisała w mediach społecznościowych.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Akcja ratunkowa w Sobótce. Szukają zaginionych nurków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany