Prognoza pogody. Wiosna ustąpiła miejsca zimie? Znów ma spaść śnieg! 23.04.2021

23.04.2021, prognoza pogody. Wiosna ustąpiła miejsca zimie? Znów ma spaść śnieg!
Autor: Pixabay 23.04.2021, prognoza pogody. Wiosna ustąpiła miejsca zimie? Znów ma spaść śnieg!

23.04.2021 prognoza pogody Polska. Jaka będzie pogoda w piątek, 23 kwietnia? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki wodnej informują, że do Polski zbliża się kolejne załamanie pogody. W całym kraju będzie pochmurnie, a do tego może spaść śnieg. Ciepłe ubrania mogą okazać się niezbędne. Jaka będzie pogoda w piątek, 23.04.2021? Przeczytajcie.

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą

Spis treści

  1. Jaka będzie pogoda w piątek, 23.04.2021
  2. Prognoza pogody dla Polski: piątek, 23 kwietnia. Może spaść śnieg

Jaka będzie pogoda w piątek, 23.04.2021

23.04.2021 Prognoza pogody w Polsce

Jaka będzie pogoda 23 kwietnia, w piątek? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują za pośrednictwem swojej strony internetowej, że do Polski zbliża się kolejne załamanie pogody. Z przekazanych przez nich informacji wynika, że pogoda szykuje nam niemiłą niespodziankę i nie będziemy mogli się już cieszyć słoneczną i ciepłą wiosną. W połowie tygodnia zaczniemy odczuwać spore ochłodzenie. "Stanie się to za sprawą układu niskiego ciśnienia, który znad Skandynawii przemieści się nad Bałtyk. Będzie mu towarzyszył front atmosferyczny, za którym napłynie naprawdę zimne, arktyczne powietrze" - informuje IMGW. Pierwszą falę zimna mogliśmy odczuć już w czwartek, 22 kwietnia, kiedy to temperatura o poranku na zachodzie kraju spadła do 1°C-2°C.

Zobacz koniecznie: IMGW prognozuje koszmar! Niemal cała Polska z ostrzeżeniami. Tak źle dawno nie było [Prognoza pogody 22.04.2021]

M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Prognoza pogody dla Polski: piątek, 23 kwietnia. Może spaść śnieg

23.04.2021, prognoza pogody, Polska. Będzie zimno, spadnie śnieg

Zgodnie z prognozami pogody przygotowanymi przez IMGW w piątek, 23.04.2021, pogodę w Polsce nadal będzie determinował niż z pogranicza Finlandii i Rosji oraz chłodne powietrze pochodzące z Arktyki.

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują, że w piątek, 23 kwietnia w Polsce na ogół będzie pochmurno, choć niewykluczone są przejaśnienia i rozpogodzenia.

- W całym tym okresie pojawią się przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem a chwilami nawet samego śniegu - informuje IMGW.

Z informacji przekazanych przez meteorologów opady nie będą intensywne.

- Temperatura maksymalna w ciąg dnia będzie utrzymywała się w okolicach 6°C-10°C - czytamy na stronie internetowej IMGW. - Ze względu jednak na napływające arktyczne powietrze i rozpogodzenia, w nocy i rano temperatura niemal w całym kraju będzie spadała poniżej 0°C, do nawet -3°C, -4°C przy gruncie, czyli będą występować przymrozki.

Synoptycy z IMGW informują że taka chłodna, wiosenna aura może utrzymać się nawet do połowy przyszłego tygodnia.

Sprawdź: Jasnowidz Jackowski przepowiada lato 2021. Zwrócił uwagę na coś niepokojącego

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE