Jasnowidz Jackowski przepowiada lato 2021. Zwrócił uwagę na coś niepokojącego. Może być źle

2021-04-23 7:35
Jasnowidz Jackowski przepowiada lato 2021. Zwrócił uwagę na coś niepokojącego
Autor: Paweł Skraba/Super Express Jasnowidz Jackowski przepowiada lato 2021. Zwrócił uwagę na coś niepokojącego

Jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni powiedział, jak będą wyglądały wakacje w Polsce. Krzysztof Jackowski mówił, podczas swojej ostatniej audycji o tym, jakie będzie lato 2021. W trakcie wizji na żywo padły słowa: "Lato nie będzie normalne". Co miał na myśli jasnwoidz Jackowski? Czy chodzi o pogodę, czy może o sytuację na świecie? Jak brzmi nowa przepowiednia jasnowidza z Człuchowa? Koniecznie przeczytaj co może wydarzyć się już w tegoroczne lato w Polsce i na świecie.

Krzysztof Jackowski jest najbardziej popularnym jasnowidzem w Polsce. Jasnowidz Jackowski regularnie prowadzi na swoim kanale na portalu YouTube relacje na żywo, w trakcie których ma wizje przyszłości, a tym co w nich widzi dzieli się ze swoimi słuchaczami. Krzysztof Jackowski dzieli się z nimi także swoimi przemyśleniami. W trakcie ostatnich audycji jasnowidz Jackowski wiele uwagi poświęca sytuacji w kraju i konfliktom, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo w niektórych regionach Polski. Podczas jednej z audycji mówił o wojskach, które mają być rozlokowane na terenie Wrocławia i Wałbrzycha, o czym pisaliśmy już wcześniej w naszym artykule "Straszna wizja jasnowidza Jackowskiego. W co gra Putin? Widział też Wrocław, Wałbrzych i Ukrainę".

Promocje, które zwalają z nóg. Te buty Deichmann musisz mieć. Cena? Mniej niż 35 złotych!

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Mówił o tym, jakie będzie lato 2021

To nie jedyny temat poruszony przez jasnowidza Jackowskiego. W trakcie wizji przyszłości, którą miał na żywo, mówił o tym, jakie będzie lato i czy grozi nam jakieś niebezpieczeństwo. Na wstępie swojej przepowiedni powiedział: "Lato nie będzie normalne. Nie chodzi o pogodę, choć i ta będzie kapryśna. Lato nie będzie normalne."

Co zobaczył w swojej najnowszej wizji? Całą treść przepowiedni i odpowiedzi na pytania znajdziesz w naszej galerii zdjęć, lub klikając TUTAJ.

Całą treść przepowiedni jasnowidza Jackowskiego znajdziesz w naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. Przeczytaj co, według Krzysztofa Jackowskiego wydarzy się już niebawem w Polsce i na świecie.

Jesteś ciekawy co cię czeka? Przeczytaj swój higroskop!

Horoskop na czwartek. Co spotka cię 23 kwietnia? Sprawdź codzienny horoskop

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE