WOŚP 2023

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy. "Światełko do Nieba" bez huku petard [ZDJĘCIA, WIDEO]

2023-01-29 21:53

Kolejny finał WOŚP przechodzi do historii. Jak zwykle zwieńczyło go popularne "Światełko do Nieba". Jednak w Bydgoszczy pokaz fajerwerków zastąpiono... wystrzałami confetti. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni. - Wszystko poleciało na scenie. Było wielkie odliczanie i wielka klapa - mówi nam jedna z mieszkanek, która pojawiła się na scenie na Starym Rynku.

Światełko do Nieba" na 31. Finał WOŚP w Bydgoszczy

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy. "Światełko do Nieba" bez huku petard

W tym roku Orkiestra grała pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych". W Bydgoszczy imprezy związane z WOŚP rozpoczęły się już w piątek (27 stycznia) przejazdem członków Bydgoskiej Masy Krytycznej. Natomiast główne świętowanie zaplanowano na niedzielę, 29 stycznia.

Na Starym Rynku od godzinie 12:15, na ustawionej cenie rozpoczęły się koncerty. A o godzinie 20 tradycyjnie pojawi się "Światełko do Nieba", choć tym razem zamiast pokazu fajerwerków, bydgoszczanie podziwiali wystrzelone w górę confetti. Rozwiązanie nie wszystkim się spodobało. - Całe confetti poleciało na scenę. Szkoda, bo staliśmy z tyłu i prawie nic nie widzieliśmy. Myślę, że można było postarać się o coś lepszego - mówi nam jedna z bydgoszczanek.

Przypominamy, że cały czas można licytować (TUTAJ) przedmioty i nie tylko. Dochód zasili konto WOŚP. Wśród rzeczy przekazanych na licytację są m.in. kubek z autografem Rafała Blechacza, okulary Jerzego Owsiaka, koszulka i kolacja z piłkarzem reprezentacji Polski Jackiem Góralskim, czy wyjazd na 9 dni dla 6 osób do Chorwacji.

Sonda
Będziesz licytować Złote Serduszko WOŚP?
Nasi Partnerzy polecają