31-latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania! Wpadł za szybką jazdę na S5

i

Autor: KPP w Świeciu

Powiat świecki

Groźny przestępca wpadł na trasie S5 w Nowych Marzach! Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

2023-03-23 7:42

Policjanci z wydziału ruchu drogowego ze Świecia zatrzymali mężczyznę, na którego wydany był Europejski Nakaz Aresztowania. Jak ujawniają mundurowi, 31-latek wpadł, bo... jechał za szybko. Szczegóły zatrzymania podajemy poniżej!

31-latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania! Wpadł za szybką jazdę na S5

We wtorek, 21 marca, podczas patrolowania drogi S5 w miejscowości Nowe Marzy funkcjonariusze świeckiej "drogówki" zauważyli szybko jadące audi. 

- Kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 48 km. W związku z popełnionym wykroczeniem, mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Podczas rozmowy z 31-letnim kierowcą pochodzącym z Bułgarii, funkcjonariusze wyczuli alkohol. Podejrzenia policjantów się potwierdziły. Mężczyzna w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu - wyjaśnia rzecznik świeckiej policji.

Dodatkowo po sprawdzeniu 31-latka w systemach policyjnych, okazało się, że wystawiony jest na niego Europejski Nakaz Aresztowania. Na tym nie skończyły się problemy obywatela Bułgarii. Prawo jazdy, którym się wylegitymował od razu wzbudziło wątpliwości co do jego autentyczności, dlatego zostało zatrzymane.

Mężczyzna będzie teraz musiał odpowiedzieć za swoje wykroczenie i przestępstwa.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Kierowca audi wyprzedził policjanta na podwójnej ciągłej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany