37-latka wymykała się bydgoskiej policji przez kilka lat! Wpadła i była w totalnym szoku

i

Autor: KWP Bydgoszcz

Kryminalne

37-latka wymykała się bydgoskiej policji przez kilka lat! Wpadła i była w totalnym szoku

2023-05-31 11:10

Tego 37-latka z Bydgoszczy się kompletnie się spodziewała. Bydgoszczanka przez kilka lat skutecznie ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Na nic się zdały listy gończe, które wystawiano za kobietą. Przepadła jak kamień w wodę. Jednak spokój poszukiwanej nie trwał wiecznie. Gdy do drzwi wynajętego przez nią domu zapukali policjanci, była w niemałym szoku.

W połowie maja tego roku poszukiwacze z komendy wojewódzkiej przejęli od policjantów z komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny sprawę dotyczącą 37-letniej mieszkanki miasta.

- Kobieta miała do odbycia karę łączną ponad 3 lat pozbawienia wolności. Wcześniej została skazana za kradzieże m.in.: na terenie marketów budowlanych, włamania na konta bankowe, wyłudzenia pożyczek czy przywłaszczenie mienia. Policjanci poszukiwali jej od 2021 roku na podstawie kilku listów gończych, wystawionych przez różne sądy - wyjaśnia mł. insp. Monika Chlebicz z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że 37-latka wynajęła mieszkanie w Szubinie, gdzie przeniosła się z Bydgoszczy. Funkcjonariusze ustalili dokładny adres i zapukali do drzwi.

Kobieta była zdziwiona ich wizytą. Z pewnością się jej nie spodziewała. Bez problemu i oporów wsiadła do radiowozu, skąd została dowieziona do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Ten mężczyzna może mieć coś wspólnego z kradzieżą. Szuka go policja