43-latka ZNĘCAŁA się nad zwierzętami. Myślała, że uniknie więzienia

2021-03-02 10:03 eib
43-latka ZNĘCAŁA się nad zwierzętami. Myślała, że uniknie więzienia
Autor: Pixabay 43-latka ZNĘCAŁA się nad zwierzętami. Myślała, że uniknie więzienia

Nakielscy „patrolowcy” po wcześniejszych ustaleniach w jednym z mieszkań na terenie gminy zatrzymali 43-latkę, która w zakładzie karnym miała odbywać wyrok za znęcanie się nad zwierzętami. Zatrzymana za kratami spędzi ponad rok.

43-latka zgodnie z decyzją nakielskiego sądu miała zgłosić się do zakładu karnego, by odbyć karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzętami. Mieszkanka gminy za nic miała postanowienia sądu i ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.Kres jej wolności przyszedł w miniony piątek (26.02.21) w południe, kiedy miejsce pobytu poszukiwanej ustalili „patrolowcy” z nakielskiej komendy. Personalia zastanej w mieszkaniu kobiety sprawdzono w policyjnej bazie, potwierdzając fakt prowadzonych za nią poszukiwań i 43-latka została zatrzymana.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie kobieta została dowieziona do placówki penitencjarnej, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzie rok i 4 miesiące.

Zobacz także: Wózkiem inwalidzkim jechała po S5! 38-latka mogła stracić życie. Zobacz wideo!

Wózkiem inwalidzkim jechała po S5! 38-latka mogła stracić życie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE