QUIZ. Z którego filmu są ci bohaterowie? Na pewno znasz poprawną odpowiedź!

2021-03-02 5:20
QUIZ. Z którego filmu są ci bohaterowie? Na pewno znasz poprawną odpowiedź!
Autor: Super Express QUIZ. Z którego filmu są ci bohaterowie? Na pewno znasz poprawną odpowiedź!

Oglądasz dużo filmów? Jesteś fanem kina? Zmierz się z pytaniami z naszego najnowszego quizu. Sprawdź, czy potrafisz zdobyć komplet punktów w teście i odpowiedz na pytania z którego filmu są bohaterowie, o których pytamy. Poprawna odpowiedź jest tylko jedna. Na pewno ją znasz. Powodzenia!

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu

Czym jest quiz?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej dla kilku osób, polegającej na przedstawieniu przez jedną z osób pozostałym zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z pytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Zobacz koniecznie: Quiz: Prawda czy fałsz? Znasz odpowiedzi na te pytania? Są dziecinnie proste!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE