wakacje lato upał wiatrak powietrze kobieta osłabienie omdlenie

i

Autor: SHUTTERSTOCK wakacje lato upał wiatrak powietrze kobieta osłabienie omdlenie

uwaga!

Afrykańskie upały nie opuszczają Bydgoszczy i regionu! IMGW alarmuje mieszkańców. Jest II stopień zagrożenia

2023-08-17 21:04

Uwaga bydgoszczanie! IMGW wydało kolejne ostrzeżenie pogodowe. Tym razem także dotyczy ono upałów, które nie opuszczają Bydgoszczy i regionu. Słupki rtęci w naszym mieści wskażą ponad 30 stopni Celsjusza! Co oznacza wydane przez instytut ostrzeżenie drugiego stopnia? Znamy szczegóły.

Upały nie opuszczają Bydgoszczy! W ciągu najbliższych dni, temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C, natomiast w nocy od 18°C do 20°C. To oznacz ogromne zagrożenie dla zdrowia niektórych mieszkańców. IMGW wydało kolejne ostrzeżenie II stopnia na terenie miasta Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego, które obowiązuje od godziny 12:00 dnia 18.08.2023 r. do godziny 18:00 dnia 20.08.2023 r.

Zobacz: To zjawisko zdarza się raz na trzy lata. Niebieski Księżyc osłabi twoją czujność! Bądź ostrożny!

Ostrzeżenie II stopnia. Co oznacza?

Drugi stopień ostrzeżenia to pomarańczowy alert. II stopień oznacza, że "przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych."

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Szaleniec wjechał do ogródka. Rodzinę przed śmiercią uratowała pogoda.