ATAK zimy w Bydgoszczy! Pierwszy śnieg już w tym tygodniu? [PROGNOZA POGODY]

2019-11-26 12:55 AG
Myślęcinek
Autor: fot. Karol Szymak Myślęcinek

Zima nieubłaganie zbliża się na Kujawy i Pomorze! Ma ona oczywiście swoich zwolenników, jak i przeciwników. Mimo tego każdy zastanawia się, kiedy spadnie pierwszy śnieg w Bydgoszczy i zima rozkręci się na dobre. Wszystko wskazuje na to, że stanie się to jeszcze w tym tygodniu! Szczegóły znajdziecie poniżej!

Według najnowszych zapowiedzi synoptyków, końcówka listopada będzie dla nas łaskawa. Z wyjątkiem ostatniego dnia, czyli 30 listopada. Wtedy radzimy ubrać się dość ciepło - termometry wskażą 3 stopnie Celsjusza, jednak temperatura odczuwalna będzie na minusie!

Więcej informacji na temat nadchodzących dni znajdziecie w naszym artykule, w którym prezentujemy prognozy pogody na poszczególne dni listopada.

Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA pogodę na Boże Narodzenie 2019. To nie są dobre wieści! [WIDEO]

Zima 2019 w Bydgoszczy. Kiedy pierwszy śnieg?

Bydgoszcz skutki zmian pogodowych najbardziej odczuje dopiero w niedzielę. Jeszcze w piątek, 29 listopada temperatura będzie wynosić 9 stopni Celsjusza.

Pierwszy śnieg w Bydgoszczy najprawdopodobniej pojawi się w niedzielę, 1 grudnia. Według zapowiedzi synoptyków, tego dnia spadnie ok. 0,1 mm/12h. Na pewno nie będą to opady, które ucieszą wszystkich miłośników zimy.

Temperatura odczuwalna spadnie do -3 stopni i utrzyma się na tym poziomie przez całą noc.

Bydgoszcz oczaruje wszystkich! Na święta Bożego Narodzenia będzie tu jak w bajce!