Bydgoski Jarmark Świąteczny 2019. Na Mostowej będzie jak w BAJCE!

2019-11-25 14:09 DL
Bydgoszcz oczaruje wszystkich! Na święta Bożego Narodzenia będzie tu jak w bajce!
Autor: Urząd Miasta Bydgoszczy

Bydgoski Jarmark świąteczny jeszcze atrakcyjniejszy! W tym roku będzie dużo nowości. W zimowym miasteczku pojawi się Młyńskie Koło i Kryształowy Pałac, a w nim Labirynt Luster. Do tego lokalne przysmaki, oryginalne rękodzieło, świąteczne zapachy, które razem stworzą wyjątkową atmosferę nieopodal Brdy.

Każdego dnia u zbiegu ul. Grodzkiej i Mostowej będzie można zasłuchać się w muzyce na żywo w wykonaniu wyjątkowych artystów. Na scenie pojawi się m.in. Magda Steczkowska, Żuki i kapela Cynamony. Nie zabraknie gorącej czekolady, grzańca z goździkami, tradycyjnego barszczu czerwonego czy pierogów w wielu smakach.

Bajkową częścią jarmarku będzie zimowe wesołe miasteczko. Największą atrakcją będzie karuzela „Młyńskie Koło”, obok stanie Kryształowy Pałac, a w nim Labirynt Luster. Dla najmłodszych przygotowaliśmy mały rollercoaster, kulę śnieżną oraz gry zręcznościowe. Wstęp na atrakcje będzie biletowany.

- W zeszłym roku jarmark przyciągnął tysiące bydgoszczan i turystów. Chcemy, by w tym roku było podobnie - wyjaśnia Urząd Miasta Bydgoszczy.

Bydgoski Jarmark Świąteczny rozpocznie się 6 grudnia i potrwa do 22 grudnia.