Basen Astoria w Bydgoszczy: W poniedziałek o 8:03 otwarcie nowej pływalni! [Basen Astoria godziny otwarcia cennik]

2021-03-05 18:37 eib
Basen Astoria w Bydgoszczy: W poniedziałek o 8:03 otwarcie nowej pływalni!
Autor: UM Bydgoszcz Basen Astoria w Bydgoszczy: W poniedziałek o 8:03 otwarcie nowej pływalni!

Basen Astoria w Bydgoszczy: Już w najbliższy poniedziałek, 8 marca, o godz. 8:03 swoją działalność zainauguruje Centrum Rekreacji Astoria. Nowy kompleks będzie otwarty dla mieszkańców siedem dni w tygodniu. Znamy godziny otwarcia Astorii i cennik.

Centrum Rekreacji Astoria to nowoczesny kompleks sportowy, jedyny w regionie kujawsko-pomorskim basen o długości 50 m i szerokości 25 m. Zatapialny pomost, ruchome dno oraz głębokość do 6 m dają możliwość realizacji zajęć rekreacyjnych oraz treningów dla początkujących i zaawansowanych grup sportowych.

Basen Astoria: Godziny otwarcia

Basen Astoria będzie otwarty dla mieszkańców codziennie w godzinach:

  • poniedziałek – piątek 6:00 – 22:00
  • sobota 7:00 – 22:00
  • niedziela 10:00 – 22:00

Na pływalnię będzie można wejść o dowolnej godzinie, czas pobytu na pływalni będzie mierzony przez zegarki, które każdy użytkownik otrzyma przy zakupie biletu.

Basen Astoria: Cennik, cena biletu ulgowego

Bilety na basen Astoria będzie można kupić od 8 marca tylko bezpośrednio w kasie. W przypadku karnetów będzie dodatkowo możliwość zakupu on-line przez strefę klienta.

  • Bilet godzinny kosztuje 15 zł (12 zł ulgowy),
  • dwugodzinny – 25 zł (20zł).
  • Pełen cennik dostępny jest TUTAJ.

W cenie biletu użytkownikom udostępnione zostaną tory 50- oraz 25-metrowe oraz strefa saun i jacuzzi. Z kolei w weekendy, począwszy od 13 marca, udostępniona będzie także niezwykła atrakcja – najdłuższy w Polsce wodny, pneumatyczny tor przeszkód o długości 44 m.

Zobacz koniecznie: Koszmar Radka i Rafała może się skończyć? Po naszej publikacji JEST NADZIEJA! Trwa wielka zbiórka pieniędzy

Basen Astoria jest już gotowy! Bydgoszczanie długo na niego czekali

Basen Astoria: Zajęcia z Aqua Aerobiku

Od 15 marca w Centrum Rekreacji Astoria będą odbywać się zajęcia Aqua Aerobiku, które poprowadzą trenerzy z ekipy Astoria Fitness. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku o godzinach 11:00 i 20:00 (pełen harmonogram dostępny TUTAJ). Ważne! Podczas korzystania z basenu obowiązkowe będzie noszenie czepków. W przypadku mężczyzn - również kąpielówek przylegających do ciała (szorty nie są akceptowane). Jednorazowo na basen wejdzie 160 osób.

Jakie autobusy jadą w okolice basenu Astoria w Bydgoszczy?

Przed obiektem znajduje się przystanek autobusowy dla linii:

  • 54,
  • 71,
  • 77,
  • 79.

Ponadto ok. 400 m od pływalni, przy dworcu PKP, znajduje się duży węzeł komunikacyjny z przystankami autobusowymi i tramwajowymi. Na osoby, które zdecydują się przyjechać samochodem czekają miejsca parkingowe przy obiekcie (postój płatny – 3 zł/godzina parkowania). Na parking można wjechać od ulicy Tadeusza Rejtana (za przychodnią).

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE