Zobacz!

Wielkie ściganie w Myślęcinku! Za nami kolejny bieg City Trail 2022 [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-12-05 10:16

5-kilometrowa trasa w Bydgoszczy była w niedzielę, 4 grudnia wyjątkowo wymagająca. Ścieżki Myślęcinka i lasu Nadleśnictwa Żołędowo pokryte były topniejącym śniegiem, który skutecznie spowalniał i utrudniał zadanie biegaczom. W takich warunkach najszybszy - Miłosz Tomaszewski - uzyskał wynik 15:57. Wśród kobiet zwyciężyła Olga Ochal. Trzecie zawody w Bydgoszczy zaplanowano na 15 stycznia!

Bieg City TRAIL w bydgoskim Myślęcinku

Wielkie ściganie w Myślęcinku! Za nami kolejny bieg City Trail 2022

- Warunki były dzisiaj trudne, ale ja czuję się dobrze na takim podłożu. Regularnie biegam ze swoim psem - wyżłem weimarskim, więc przyzwyczaiłem się do nieprzewidywalnych sytuacji. Jestem pewien, że to dzisiaj zaprocentowało - podkreślił po biegu Miłosz Tomaszewski, zwycięzca dzisiejszych zawodów.

Drugie miejsce zajął Adrian Bednarek, z czasem 16:02, a trzeci był Paweł Ochal (czas 16:13).

W rywalizacji kobiet najszybszą była Olga Ochal, która uzyskała wynik 18:20. Drugie miejsce wywalczyła Daria Maik (czas 19:48), a trzecia była Karolina Kruber (wynik 20:30).

Do mety biegu głównego dotarło 365 osób. Wyniki znajdują się TUTAJ.

KLIKNIJ w galerię i zobacz zdjęcia z biegu!