Brodnica: Motocyklista UDERZYŁ W LATARNIĘ. Zmarł w szpitalu

2019-08-18 16:02 KM
Brodnica: Motocyklista UDERZYŁ W LATARNIĘ. Zmarł w szpitalu
Autor: Małopolska Policja Zdjęcie ilustracyjne

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (17 sierpnia) w centrum Brodnicy. 29-letni motocyklista zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Tragiczna noc w województwie kujawsko-pomorskim. Kilka minut po godz. 22.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym przy ul. Kamionka w Brodnicy.

- Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem suzuki, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad motocyklem, uderzył w przydrożną latarnię a następnie w przęsło ogrodzeniowe budynku brodnickiego starostwa - informuje nas asp. szt. Agnieszka Łukaszewska z KPP w Brodnicy.

Niestety 29-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala. - Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i dokładne przyczyny tej tragedii - przekazuje asp. szt. Łukaszewska.

Redakcja ESKA INFO Bydgoszcz wspólnie ze służbami apeluje do uczestników ruchu drogowego o rozsądek. Kierowcy noga z gazu, a przechodniów prosimy o rozwagę w okolicach przejść dla pieszych.