Brutalne pobicie w centrum Bydgoszczy! Policja publikuje zdjęcia i prosi o pomoc

2021-04-20 14:18 ago

Mundurowi z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się do mieszkańców z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych mających związek z pobiciem w centrum naszego miasta. - Wszyscy, którzy je rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt - mówi rzecznik bydgoskiej policji.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia, do którego doszło 10 listopada 2020 r. przy ul. Warmińskiego 20 w Bydgoszczy. - Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach - mówi nam podkom. Lidia Kowalska, rzecznik bydgoskiej policji.

ZOBACZ: Zgotowali psom prawdziwe piekło! Sąd w Bydgoszczy BEZLITOSNY dla właścicieli pseudohodowli w Dobrczu [ZDJĘCIA]

Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 86, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Kr 4093/20.

CZYTAJ: Bydgoszcz: Wskoczył do Brdy i po chwili przestał się ruszać! Pomoc przyszła w ostatniej chwili

Przebrał się za policjanta i terroryzował okolice z bronią w ręku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE