Bus wjechał w ścianę domu. Groźny wypadek pod Mogilnem! [ZDJĘCIA]

2021-10-25 11:33
Bus wjechał w ścianę domu. Groźny wypadek pod Mogilnem! [ZDJĘCIA]
Autor: JRG Mogilno

Niebezpiecznie na drogach Kujaw i Pomorza! W miniony weekend do straży pożarnej w Mogilnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu busa z samochodem osobowym w Niestronnie. Jak się okazało, jeden z pojazdów wjechał później w ścianę domu jednorodzinnego.

Bus wjechał w ścianę domu. Groźny wypadek pod Mogilnem! [ZDJĘCIA]

W sobotę, 23 października 2021 r. ok. godz. 08:35 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu busa z samochodem osobowym w Niestronnie (gm. Mogilno).

Zobacz: Potężna wichura przeszła przez Bydgoszcz i region! Połamane drzewa i zerwane dachy [ZDJĘCIA]

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody po wcześniejszym zderzeniu. Samochód osobowy stał na poboczu drogi, samochód dostawczy znajdował się na terenie dwóch posesji, częściowo na chodniku. Policja oraz ZRM dojechały razem z zastępami z JRG. Kierowca VW znajdował się poza pojazdem bez obrażeń, kierowca Opla również poza pojazdem z obrażeniami twarzy - wyjaśnia mogileńska straż pożarna.

Działania zastępów polegały na odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach, sprawdzeniu szczelności układów eksploatacyjnych. Osoba poszkodowana z samochodu dostawczego po przebadaniu przez ZRM została zabrana do szpitala. Kierowca samochodu VW pozostał na miejscu zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia został wezwany inspektor nadzoru budowlanego w związku z pęknięciami na budynku powstałymi w wyniku uderzenia samochodu dostawczego. Po przeprowadzonych czynnościach inspektor nadzoru budowlanego wyłączył z użytkowania jedno pomieszczenie w budynku mieszkalnym.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Tragiczny pożar domu w Widaczu. Nie żyje mężczyzna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE