Bydgoscy rowerzyści mogą pobierać specjalną aplikację

i

Autor: Dawid Olszewski Bydgoscy rowerzyści mogą pobierać specjalną aplikację

Bydgoską Masę Krytyczną możesz mieć zawsze przy sobie. Aplikacja już jest

2016-04-27 15:55

Jest tu trasa, galeria zdjęć, zapowiedź kolejnych spotkań i mapka dla spóźnialskich. Powstała specjalna aplikacja na telefon dla rowerzystów, którzy co miesiąc biorą udział w przejazdach Bydgoskiej Masy Krytycznej.  

To duża i stale rosnąca grupa jadących razem rowerzystów. Przejazd jest wyrażeniem ich obecności na ulicy, podkreśleniem tożsamości i solidarności.

BMK przygotowała specjalną aplikację, która ułatwi przyłączenie się niedoświadczonym mieszkańcom, a tym z długim rowerowym stażem z pewnością pomoże w jeszcze pełniejszym uczestnictwie w przejeździe.

"Bydgoska Masa" daje w łatwy i szybki sposób dostęp do najważniejszych informacji dotyczących przejazdu Masy. Znajdziemy tam m.in. aktualne mapy, trasę w bieżącym miesiącu, zapowiedź następnego przejazdu czy galerię zdjęć z bieżącej wyprawy. Można przeczytać też, czym jest Bydgoska Masa Krytyczna.

- To ułatwienie dla osób, które np. spóźnią się na przejazd. Wystarczy, że taki spóźnialski kliknie w aplikację i będzie mógł nas łatwo znaleźć. Platforma jest cały czas rozwijana. Na razie udostępniliśmy ją testowo, żeby zobaczyć, jakie będą oceny. Wiemy, że musimy ją dostosować do innych systemów - przyznaje Sebastian Nowak z bydgoskiej Masy krytycznej.

Aplikacja jest dostępna na specjalnej stronie internetowej.

Z Sebastianem Nowakiem rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

Czytaj także: Przez dwa dni będzie głośno! Znamy już line-up Muszla Fest [ZAPOWIEDŹ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają