Wyniki Lotto czwartek 28.07.2022 r., godz. 21.50. Losowanie gier Lotto z dziś [LOTTO WYNIKI]

i

Autor: Totalizator Sportowy Wyniki Lotto czwartek 28.07.2022 r., godz. 21.50. Losowanie gier Lotto z dziś [LOTTO WYNIKI]

Wydał 20 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Bydgoszczy jest ustawiony do końca życia

2022-07-06 9:19

Do kogoś znowu uśmiechnęło się szczęście! W Bydgoszczy padła główna wygrana w zdrapce "Super Milion", a to oznacza, że szczęśliwiec wzbogacił się o okrągły milion złotych. Kim jest zwycięzca i gdzie kupiony szczęśliwą zdrapkę?

Ogromna radość w Bydgoszczy. Padła główna wygrana w zdrapce "Super Milion"

To się nazywa mieć szczęście! Bydgoszczanin wydał 20 złotych, a wygrał milion! Zdrapkę "Super Milion" kupiono dokładnie 1 lipca w kolekturze w Oddziale Bydgoszcz Totalizatora Sportowego przy ul. Poznańskiej. Milion złotych, to najwyższa i jedyna taka wygrana w zdrapce "Super Milion" Totalizatora Sportowego.

Zobacz także: Wysoka wygrana w Mini Lotto w powiecie bydgoskim! Gdzie kupiono szczęśliwy los?

Wydał 20 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Bydgoszczy jest ustawiony do końca życia

i

Autor: lotto.pl Wydał 20 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Bydgoszczy jest ustawiony do końca życia

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

O złoto w Bellotto. W Warszawie trwa wielki finał MŚ w warcabach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE