Bydgoszcz: Już wiadomo, kto jest ojcem martwego noworodka ukrytego w szafie!

2016-05-16 13:21
Już wiadomo, kto jest ojcem martwego noworodka ukrytego w szafie!
Autor: WerbeFabrik/PD/pixabay.com Już wiadomo, kto jest ojcem martwego noworodka ukrytego w szafie!

Docierają do nas kolejne fakty dotyczące tragedii na Wzgórzu Wolności. Śledczym udało się ustalić, z kim 16-letnia dziewczyna zaszła w ciążę.

Ojcem noworodka owiniętego folią i schowanego w plecaku jest niewiele starszy kolega nastolatki. Teraz policja ustala, czy wiedział on o tym, że 16-latka powije jego dziecko i czy miał jakikolwiek udział w tragedii, która rozegrała się w mieszkaniu przy ulicy Karpackiej.

Przypomnijmy, 16-latka ukrywała ciążę przed wszystkimi, prawdopodobnie obwiązywała się bandażami i tak udało jej się dotrwać do porodu. Dziecko przyszło na świat żywe. Ostatecznie owinięte folią zwłoki noworodka w plecaku leżącym w szafie w pokoju córki znalazła jej matka.

Jak mówi Włodzimierz Marszałkowski, szef prokuratury Bydgoszcz Południe, w ubiegły czwartek akta sprawy zostały przekazane do Sądu Rodzinnego. Dziewczynie postawiono już zarzut dzieciobójstwa.

Czytaj także: Rodzicu, możesz zaszczepić swoje dziecko przeciw pneumokokom. Za darmo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE