Bydgoszcz: Ks. Roman Kneblewski znów szokuje! Jeden z posłów żąda reakcji Episkopatu

2021-05-06 17:43
Ksiądz Kneblewski znowu szokuje
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Ksiądz Kneblewski znowu szokuje

Bydgoski kapłan, ks. Roman Kneblewski, znów szokuje! Tym razem burzę wywołał udostępniony przez niego w sieci filmik, który jest fake newsem. Wideo i wpis kontrowersyjnego duchownego sugerują, że posłanka KO, Anna Wasilewska zmarła na skutek szczepionki przeciwko COVID-19. – Oczekuję natychmiastowej i zdecydowanej reakcji hierarchów kościelnych – napisał w sieci poseł Arkadiusz Myrcha. Zażądał działań ze strony episkopatu i przełożonych kontrowersyjnego duchownego. Ks. Romana Kneblewski nie po raz pierwszy wywołuje burzę swoimi poglądami i chyba nie zamierza zaprzestać swojej „działalności”. Wielokrotnie podważał istnienie pandemii czy sens szczepień przeciw COVID-19. Czy tym razem ks. Roman Kneblewski z Bydgoszczy zostanie ukarany?

Bydgoszcz. Ks. Roman Kneblewski znów szokuje i po raz kolejny wywołał niemały skandal w sieci. Znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów duszpasterz tym razem udostępnia w sieci filmik, z którego ma wynikać, że zmarła niedawno poseł Anna Wasilewska była ofiarą… szczepienia przeciwko COVID-19. „Ku przestrodze!” napisał w sieci, z dumą udostępniając materiał, który jest fake newsem. Jeden z posłów żąda reakcji Episkopatu, domagając się interwencji przełożonych księdza-skandalisty. Gorzkich słów nie szczędzi też część internautów, ale są i tacy, którzy z radością przyklaskują temu, co głosi ks. Roman Kneblewski z Bydgoszczy.

Zobacz też: Ks. Kneblewski o noszących maseczki: "Biorą przykład z nałożnic haremowych". Kapelan narodowców SZOKUJE!

Ks. Kneblewski znów szokuje. „Nie żyje szczęśliwie zaszczepiona”

Kontrowersyjny ksiądz Roman Kneblewski z Bydgoszczy udostępnił w sieci nagranie, które sugeruje, że poseł Anna Wasilewska (KO) zmarła na skutek zaszczepienia koronawirusem. „Ku przestrodze!” napisał w sieci kapłan, udostępniając wideo. Zszokował tym wielu internautów. Tym bardziej że powielany przez duchownego materiał nie dość, że jest fake newsem, to jeszcze utrzymanym w niezbyt eleganckim stylu. „Nie żyje poseł Anna Wasilewska...nieco wcześniej zaigłowana...” [pisownia oryginalna] to tytuł materiału udostępnianego przez ks. Kneblewskiego w jego mediach społecznościowych. Wpisy kontrowersyjnego kapłana z Bydgoszczy udostępniamy poniżej.

Ks. Roman Kneblewski z Bydgoszczy torpeduje szczepienia

„Igła zabija, ale czyni szczęśliwym” – głosi filmik udostępniony przez kontrowersyjnego kapłana. Z nagrania możemy „dowiedzieć się”, że posłanka KO, Anna Wasilewska zmarła, bo zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Próżno szukać jakichkolwiek dowodów na potwierdzenie tezy zawartej w filmie. To zwykły fake news. Wasilewska, jak przyznała jej rodzina, zmarła na skutek komplikacji po operacji. Dlaczego ks. Kneblewski powiela takie nieprawdziwe treści? Kontrowersyjny kapłan z Bydgoszczy nie raz już prezentował swoje poglądy – w koronawirusa nie wierzy, a szczepionki uważa za szkodliwe.

Jeden z posłów żąda reakcji Episkopatu

Tym razem posty ks. Kneblewskiego wywołały nie tylko reakcję tysięcy internautów, ale też jednego z posłów. – Haniebny wpis duchownego na temat przyczyn śmierci naszej koleżanko posłanki Ani Wasilewskiej. Oczekuję natychmiastowej i zdecydowanej reakcji hierarchów kościelnych – napisał w sieci poseł Arkadiusz Myrcha. Na Twitterze „oznaczył” też konto Konferencji Episkopatu Polski, domagając się reakcji na poglądy i słowa kontrowersyjnego duchownego z Bydgoszczy.

Absurdalna lekcja religii. Kościół chce leczyć homoseksualizm elektrowstrząsami! Komentery Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE