Ks. Kneblewski o noszących maseczki: "Biorą przykład z nałożnic haremowych". Kapelan narodowców SZOKUJE!

2021-02-09 11:06
Ksiądz Kneblewski znowu szokuje
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Ksiądz Kneblewski znowu szokuje

Ksiądz Roman Kneblewski, znany jako kapelan narodowców kolejny raz szokuje. Za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym duchowny z Bydgoszczy zabrał głos w sprawie obowiązku noszenia maseczek. To nie pierwszy wpis księdza Kneblewskiego, w którym mówi o swoich poglądach na temat koronawirusa, szczepień i obostrzeń, które zostały wprowadzone w Polsce na czas pandemii. Tym razem swoją uwagę skupił na obowiązku noszenia maseczek.

Ksiądz Roman Kneblewski na Facebook

Ksiądz Roman Kneblewski został wysłany przez bydgoskiego biskupa, Jana Tyrawę, na przedwczesną emeryturę. Odebrano mu także probostwo.

To jednak nie zniechęciło kapelana narodowców do wygłaszania swoich teorii za pośrednictwem internetu. Swoje teorie wygłasza on na portalach społecznościowych, gdzie obserwują go dwie grupy ludzi: tacy, którzy go popierają i ci, którzy nie zgadzają się z jego poglądami. W komentarzach pod postami ks. Kneblewskiego bardzo często dochodzi do burzliwych dyskusji.

Ks. Kneblewski o noszących maseczki: "Biorą przykład z nałożnic haremowych"

Ksiądz Roman Kneblewski z Bydgoszczy, nazywany kapelanem narodowców, od dawna już wspiera i rozpowszechnia antyszczpionkowe teorie. Duchowny znany jest z tego, że popiera ruch Stop NOP. Ostatnio do tej listy dołączyć można to, że Kneblewski jest przeciwnikiem szczepień na koronawirusa. Zobacz: Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Czy on nie ma wstydu?!

Spis treści

  1. Ksiądz Roman Kneblewski na Facebook
  2. Ks. Kneblewski o noszących maseczki: "Biorą przykład z nałożnic haremowych"
  3. Matka Boska i Orzeł Biały nie zakrywają swojego dumnego oblicza." Ks. Kneblewski, kapelan narodowców szokuje

Matka Boska i Orzeł Biały nie zakrywają swojego dumnego oblicza." Ks. Kneblewski, kapelan narodowców szokuje

Kilka dni temu na profilu księdza Romana Kneblewskiego pojawił się wpis opatrzony zdjęciem na którym widać Matkę Boską i białego orła. Obrazek został opatrzony przez duchownego podpisem:

"Matka Boska i Orzeł Biały nie zakrywają swojego dumnego oblicza. I my, Polacy powinniśmy z Nich brać przykład, a nie z jakichś zniewolonych i zakwefionych nałożnic haremowych."

Natychmiast po tym pojawiło się bardzo dużo odpowiedzi na wpis ks. Kneblewskiego.

- To jest nawoływanie do przestępstwa - pisze na Twitterze pan Henryk.

- Nikt mi nie wmówi że oddychanie świeżym powietrzem jest niezdrowe-prawo które zabrania podst funkcji życiowej nie jest prawem ludzkim/naturalnym. Co wspólnego z logiką ma fakt,ogródek piwny ograniczony liną na słupkach i wewn wirus nie atakuje a poza ogródkiem mam nosić kaganiec? - komentuje pan Artur z Kamieńca.

Przeczytaj: Ksiądz z Bydgoszczy szokuje! Pandemia, wojna i antychryst. O co chodzi?

Jasnowidz z Człuchowa: w 2021 roku nasz rząd podejmie próby obowiązkowych szczepień z powodu sytuacji w kraju. Nie jestem optymistą w tej sytuacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE