Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Czy on nie ma wstydu?!

2021-01-26 9:04 eib
Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Czy on nie ma wstydu?!
Autor: Archiwum se.pl / Facebook Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Czy on nie ma wstydu?!

Ksiądz Roman Kneblewski, kapelan narodowców kolejny raz szokuje za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym. Tym razem duchowny zabrał głos w sprawie szczepionek na koronawirusa. Kneblewski znany jest ze swoich antyszczepionkowych poglądów. Ksiądz udostępnił na Facebook zdjęcie z Auschwitz i podpis "Pfizer macht frei".

Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Kneblewski: "Pfizer macht frei"

Ksiądz Roman Kneblewski z Bydgoszczy, nazywany kapelanem narodowców, od dawna już wspiera i rozpowszechnia antyszczpionkowe teorie. Duchowny znany jest z tego, że popiera ruch Stop NOP. Ostatnio do tej listy dołączyć można to, że Kneblewski jest przeciwnikiem szczepień na koronawirusa.

Ksiądz Roman Kneblewski na Facebook

Duchowny został wysłany przez bydgoskiego biskupa, Jana Tyrawę, na przedwczesną emeryturę. Odebrano mu także probostwo.

To jednak nie zniechęciło kapelana narodowców do wygłaszania swoich teorii za pośrednictwem internetu.

Zobacz także: Abortowane dzieci umieszczone w szczepionkach?! Katolicy są wściekli. Ogromny protest! Ks. Kneblewski znów SZOKUJE

Spis treści

  1. Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Kneblewski: "Pfizer macht frei"
  2. Ksiądz Roman Kneblewski na Facebook
  3. Ksiądz Kneblewski kolejny raz zabiera głos w sprawie szczepionek na koronawirusa

- Zbawiennym jest nienawidzić zła. Osobiście z całego sarmackiego serca nienawidzę socjalizmu w każdej odmianie: komunistycznej, nazistowskiej, faszystowskiej czy pseudosanitarnej - pisze na swoim profilu ksiądz Roman Kneblewski z Bydgoszczy w poście, w którym umieścił zdjęcie z Auschwitz i podpis "Pfizer macht frei".

Ksiądz Kneblewski kolejny raz zabiera głos w sprawie szczepionek na koronawirusa

Ksiądz Roman Kneblewski z Bydgoszczy zamieścił na swoim profilu wpis, w którym mówi o tym, jak został poproszony o modlitwę przez kobietę, której mąż pracuje w "mundurówce".

- Otrzymałem dzisiaj sms-a od młodej żony w stanie błogosławionym z prośbą o modlitwę za jej męża, który pracuje w sorcie mundurowym, a którego szantażują i grożą wyrzuceniem z pracy, jeżeli - podobnie, jak pozostali - nie da się zaszczepić. Szymuś, jestem dumny z Ciebie, a tych bandytów, jak mam nadzieję, czeka Norymberga! - napisał ksiądz Roman Kneblewski.

Niedawno na profilu ks. Kneblewskiego pojawiło się zdjęcie z Auschwitz i podpis "Pfizer macht frei".

Duchowny opatrzył je podpisem:

- Zbawiennym jest nienawidzić zła. Osobiście z całego sarmackiego serca nienawidzę socjalizmu w każdej odmianie: komunistycznej, nazistowskiej, faszystowskiej czy pseudosanitarnej.

Jedno ze zdjęć jest szczególnie szokujące. Ksiądz Roman Kneblewski wstawił znane zdjęcie bocznicy kolejowej i bramy do hitlerowskiego obozu w Auschwitz. To, co jest jeszcze bardziej szokujące to to, że nad bramą znajduje się strzykawka trzymana przez pielęgniarkę, a na bramie widnieje napis "Pfizer macht frei".

Pfizer jest producentem szczepionek na koronawirusa.

Przeczytaj: Kapelan narodowców przegrał z Watykanem. Ksiądz Roman Kneblewski stracił parafię

Psychopata spalił mi auto pod domem